Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Állandóan fáradékony vagyok,...

Állandóan fáradékony vagyok, aludnék legszívesebben egész nap. Ez jelezhet terhességet?

Figyelt kérdés

14 napja voltam utoljára együtt a barátommal. Fogamzásgátlót szedek. Ma kell elkezdenem az új levelet. Vasárnap jött meg. A vérzés mennyisége kevesebb volt mint szokott lenni. Ezen a héten mindennap fáradékony vagyok,alszok el, ami egyáltalán nem volt jellemző rám eddig. Rendesen szedtem a gyógyszert egyébként. Ugye nem lehetek terhes, és nem emiatt vagyok állandóan fáradt?

22N


2017. aug. 31. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínū, ha szeded a gyógyszert és meg is jött. Ha az megnyugtat, csinálj egy tesztet.
2017. aug. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni, múltkor alig volt vérzésem, most pedig épp dől belőlem a vér (bocsi). Ha rendesen szedted, nem lehetsz terhes. Én azért szoktam tesztelni, hogy teljesen megnyugodjak.
2017. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2: Igen velem is így volt. Múlt hónapban át is áztam, most meg elég kis gyenge volt. Ezért vagyok megijedve..plusz ez az állandó fáradtság kikészít. Pedig alszok eleget.
2017. aug. 31. 14:43
 4/9 anonim ***** válasza:

Faradtsag a bolond idotol van. Ferjem ugymond hiperaktiv mindig jon-megy ejfel utan alszik el pedig 8-9-orat dolgozik. Par napja egyre korabban alszik el 9-fel 10 korul.☺

Szerintem nem vagy terhes. Vegre olvasok olyat , h pontosan szedi vki a bogyot.👍

2017. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
10 hónapja szedem, szinte percre pontosan minden nap, de látod így is félek. Hülye vagyok..:)
2017. aug. 31. 22:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Azert felsz mert Te is tudod , h semmi sem 100%-os. Ertheto nincs ezzel baj. Ha megnyugtat tesztelj de sztem nem v terhes.
2017. aug. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet a héten tesztelek. Kicsit fájnak a melleim :S
2017. szept. 4. 07:19
 8/9 anonim válasza:
Kedves Kérdező amit utoljára írtál az utalhat a terhességre. Mindenféle képen csinálj tesztet!!!
2017. szept. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pedig szedem rendesen a fogamzásgátlót. Soha egy szem se maradt ki. Nem szedtem antibiotikumot, nem hánytam, nem ment a hasam. Lehet csak beképzelem akkor :(
2017. szept. 4. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!