Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez? Más is van így?...

Normális ez? Más is van így? Legszívesebben egész nap ágyban volnék. Csak azt csinálom meg amit nagyon muszáj.

Figyelt kérdés
Egyedül nehezen indulok el itthonról. Félek a hidegtől, a fáradtságtól, a szomjuságtól, attól, hogy meglöknek stb. 31 hetes kismama vagyok, táppénzen már a 8.héttől(veszélyeztetett terhes vagyok, 3 vetélés után). Szinte egész idő alatt így éreztem.
2010. febr. 16. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam az egész előző terhesség alatt és úgy tűnik most sem lesz másképp.

Nincs kedvem egy tányért arrébrakni vagy néha már felöltözni sem. Kedvetlenség, talán ez a legjobb szó...

2010. febr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó, de én is így vagyok ezzel. Olyan lusta disznó vagyok azóta, hogy terhes vagyok, és azt hittem, hogy ez elmúlik, de ahogy olvasom az első válaszolót...:(

Megpróbálok erőt venni magamon. Holnap kezdem a 16. hetemet:D

2010. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ezek a tünetek utalhatnak depresszióra is. ha úgy érzitek, egészségtelen módon elhatalmasodik (=felborítja a napi rutinodat, bezavar a normális életritmusodva), mindenképp forduljatok szakemberhez. orvos, védőnő is tud tanácsot adni.
2010. febr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok. Igen, első terhességnél nekem is eszembejutott, hogy talán valami hormonális depi :(

Most van mellettem egy pici gyerek, szóval hiába vagyok ilyen erőtlen muszáj összeszednem magam és általában az erőmből annyira futja, hogy őt rendesen ellásam és foglalkozzak vele.

2010. febr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
hát csajok én is igy vagyok állandoan csak itthon kuksolnák a tv vagy a számitogép elött vagy aludnék állandoan még igazábol beszélgetni sincs kedvem senkivel még telefonon sem. de azt hogy depresszios lennék nem hiszem inkább csak lusta diszno ha m egjön a tavasz hátha megváltozik. 19 hetes km
2010. febr. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Szerintem is változik ez, ha bejön a jóidő. Bennem féltés van azért nem szeretek sehova menni. Hülyét kapok ha a pénztárnál krákognak elöttem. Hát ez van féltjük a mi kis szerelmünket:)))
2010. febr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mondd....

A kezdeti álomkórt nálam is felváltotta valami lustaság... A pórszívó előkészítve, 2 hete... :S Borzalmas...

Azt hiszem, a jó idő majd segíteni fog, mert vasárnap, amikor szűrődött be a napsütés a redőnyön keresztül, már jobban voltam. Úghyogy most kicselezem az agyamat, és elkezdtem kertészeti honlapokat nézegetni, és tervezem, hogy 1 hónap múlva miknek állok neki a kertben, illetve minek állítom neki a férjemet. :)

Elkezdtem festeni is, a babaszobát dekorálom ezzel-azzal, - soha nem gondoltam volna, hogy belőlem ilyen jó érzést vált ki egy ecset. :D

Mielőbbi tavaszt Mindenkinek!

25 hetes km

2010. febr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én írtam a depressziót. az egyik előző kismama nagyon helyesen vette észre, hogy a napsütés milyen hatással van az emberre. ugyanis a depressziót egy hormon (szeretonin) ideiglenes vagy tarós hiánya okozza. más problémákat is okozhat ez a hiánybetegség. azonban tavasszal, mikor elkezd sütni a nap, akkor magától elkezd termelődni. sok depressziósnak pl. addig kell csak gyógyszert szedni, amíg el nem kezd tavasszal sütni a nap. pánikbetegeknél is gyakran abbahagyhatják a gyógyszert tél végén. ha majd megint süt a nap, picit álljatok ki az ablakba, vegyetek mély levegőt, napozzatok :) ilyenkor még ártalmatlan a napsütés. de tavasz közepétől már óvatosabban!
2010. febr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
en is nagyon lusta vagyok de hat mar van 2 kisfiam igy az 5 es 2 eves mellett nem nagyon tudok megallni,van amikor allva elaludnak mindent ugy kenyszeritek magamra.16 hetes kismama
2010. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat. Kicsit megnyugtattatok. Lelkiismeretfurdalásom van a lustaságom miattm, ugyanakkor csak úgy vonszolom magam itthon. Remélem, hogy a kellemesebb idő, és a napfény kicsit felfrissit engem is, hiszen már kevesebb, mint 2 hónapom van a pici lányunk érkezéséig. Nem lesz segítségem(az én családom, barátaim több száz km-re élnek, anyósom, 78 éves) és első baba.
2010. febr. 17. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!