Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Változott-e negatív vagy...

Változott-e negatív vagy pozitív irányban a kapcsolatotok, mikor a párotok szembesült vele, hogy csak orvosi "rásegítéssel" lehet gyermeketek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt stimulációra,inszemre,lombikra.Az elkeseredettség nem okozott feszültségeket köztetek?
2010. máj. 26. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem átjárhatósági műtétet kellett csinálni, no de csak abban az esetben csinálta meg az orvos, ha a férjemnek elegendő spermaszáma van. Mikor közöltem vele, akkor természetesen jött a szokásos szöveg, hogy: tuti nála semmi gond! Hála Istennek nem is volt, ugyanis kiderült, hogy a hiba az "én készülékemben" volt. A kapcsolatunkon semmi nem változott negatív irányba! Sőt! Maximálisan mellettem állt mindenben, 2 év próbálkozás után sikerült is állapotosnak lennem, s' ma egy 11 hetes gyönyörű baba szülei vagyunk:)
2010. máj. 26. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk kicsit másabba a helyzet. A férjem rossz eredményei miatt van szükség lombikra. Nekünk eléggé megviselte a kapcsolatunkat, én asszem nem tudok neki "megbocsátani", hogy miatta nem lehetek anya, ráadásul az elején egyáltalán nem törte magát, hogy bármit is segítsen. Túl vagyunk már néhány lombikon, de egyelőre baba nincs.

Persze azóta már ő is sokat változott, életmódot váltott és mindent megtesz a baba érdekében és már én sem neheztelek rá. De az első időszak az nagyon kemény volt.

2010. máj. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam: azért nehezteltem a férjemre mert nagyon hanyag és eléggé romboló életmódot élt, sok-sok cigi, energiaitalok, túlsúly (pizza, hamburger és társai) és hiába kérleltem, hogy a baba érdekében változtasson nem volt hajlandó. Ő majd úgy gondolta én majd lombikozok és karba tett kézzel várja a babát. Hát ezen én nagyon kikészültem.
2010. máj. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen. az ilyen próbatételek az igazán jó kapcsolatot megerősítik, ahol pedig probléma lenne később is, azt meggyengítik. talán jobb is, ha nem csak meggyengítik, hanem le is rombolják. mert ilyen esetben talán máshol van a helye a két félnek.


nekem más példám van rá: nálunk a férjem munkanélküli volt majdnem egy évig. nehéz volt ez az időszak, de még jobban elmélyült a kapcsolatunk. hiszen ezt fogadtuk meg "egészségben, betegségben. boldog és boldogtalan állapotában..."

2010. máj. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát nálunk azért voltak feszültségek!pláne amikor kiderült hogy vele van a baj és hogy "miatta" nem lehet gyerekünk!szerintem kicsit meg csorbult a ffi. büszkesége!de hál isten ez talán egy hétig volt igy!3,5 évből ez nem is olyan sok!:-)de sok kitartást kívánok neketek!
2010. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!