Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet, hogy csak egy...

Mitől lehet, hogy csak egy fél napra jött meg? Lehet, hogy terhes vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Miközben barátom ujjazott elkezdtem vérezni. Nem vettük észre, csak a végén, hogy vérzem. Pár nap múlva kellett volna, hogy megjöjjön ezért gondoltam, hogy megjött. De estére már nem is volt meg. Ez mitől lehetett? Ugye nem vagyok terhes? 15L

#menstruáció #Nap #terhesség #egy napos menzesz
2017. szept. 3. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szűz vagy még? Behatolt a farkával a puncidba?
2017. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem... Együtt voltunk már néhányszor de védekeztünk gumival. Lehet, hogy kiszakadt a gumi vagy valahogy sperma került a kezéről belém? Kérlek segítsetek... Nagyon félek
2017. szept. 3. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
valószínűbb hogy felsértett valamit belül. ha mindig védekeztetek az elejétől kezdve gumival akkor nem vagy terhes. de szedj tablettát is a gumi mellé, az a legbiztonságosabb.
2017. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy a körme felsértette a méhszájad és azért véreztél.

Mikorra várod a menstruációdat amúgy?

2017. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem fájt semmi úgyhogy nem hiszem hogy felsértett
2017. szept. 3. 21:08
 6/7 A kérdező kommentje:
Hónap vége vagy eleje...
2017. szept. 3. 21:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Attol hogy nem fájt semmi meg megserthetett.. Nagyon is inkabb arra utal hogy közben kezdtél verezni es csak par ora volt..
2017. szept. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!