Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnénk még egy babát, de...

Szeretnénk még egy babát, de úgy alakult, hogy a közelmúltban munkahelyet váltottam. Nagyon gáz pár hónap után bejelenteni, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2017. szept. 2. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Nos valószínűleg fognak fintorogni, de ez ne akadályozzon meg titeket a baba vállalásában.
2017. szept. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
A munkáltatók pontosan tudják, hogy egy fiatal nő esetében ez bármikor felmerülhet. Nem fognak idegösszeomlást kapni, a ti családotok szempontjából meg ennek van prioritása.
2017. szept. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

Hát nem fognak tapsikolni örömükben.

És azért arra is készülhetsz h nem fognak tárt karokkal várni, mikor visszamész dolgozni.

Én legalább egy fél évet, (mégjobb ha egy évet) várnék. Mikor már bizonyítittam az új munkahelyen utána vállalnék babát

2017. szept. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
En kerek fel eve vagyok a cegnel. Egyedul vagyok egy valtasban es 6-hetes terhes vagyok. Meg nem jelentettem be. A fonokom egy fiatal kiscsavo. Nemtudom hogyan fog reagalni. Egyenlore gyujtom a batorsagot. Remelem, hogy nem fogja el a fintor. Aztan meg mivel eleg nehez a munkam igy meg hamqrabb elszeretnek jonni. Kivancsi vagyok :S
2017. szept. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Nálam totál kiborult. Mondjuk Kiderült ők évek óta próbálkoznak. Amúgy az is hozzátartozik hogy nagyon gyorsan összejött a baba így a próbaidő végén én már tudtam, hogy baba lesz. De sose lehet tudni mennyi idő mire a baba összejön. Szóval szívás a munkáltatónak, de akár évekig is elhúzódhat.
2017. szept. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!