Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshet a barátnőm, ha...

Teherbe eshet a barátnőm, ha pár órával, miután gumival védekeztünk, betettem neki anélkül?

Figyelt kérdés

Nem mostam le utána a farkam, wc-n se voltam, elmenni pedig nem mentem el benne.

Elég idősek vagyunk már, nem lenne átok egy gyerek, szóval nem aggódunk, csak érdekel, hogy van-e nagy lehetőség.


2017. szept. 5. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagynak nem mondanám az esélyt, de nem is nulla.
2017. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ördög nem alszik...... de nagyon kevés esély van, hogy terhes legyen, de lehetett ott életképes sperma és hacsak egy is van már bármi lehet...
2017. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Én így fogantam, anyum számtalanszor elmesélte már tinikoromban, hogy ezzel nagyon vigyázzak...
2017. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, teherbe eshet. Sokkal nagyobb valószínűséggel, mintha úgy tetted volna be neki rövid időre, hogy még nem élveztél el. De így, hogy elélveztél, majd pedig se fürdés, se pisilés, a húgycsőben lévő spermiumokat, ha azok még ott voltak, simán belejuttathattad.

2 hét múlva csináljon a barátnőd tesztet.

2017. szept. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Barátnőm így lett terhes ráadásul ikrekkel :( sajnos ő elvetette őket úgyhogy ha nem akarsz gyereket akkor igen is oda kell figyelni ezekre.
2017. szept. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!