Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem védekeztünk. Úgy éreztem,...

Nem védekeztünk. Úgy éreztem, hogy most van peteérésem, ez lehetséges? 😳

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem az az lenne bővebben hogy 25-én védekezés nélkül lefeküdtem a párommal (megszakitasos) és mintha rá 1-2 napra lett volna a peteérésem (petefészek fájdalom, enyhe mégis tompa) lehetett ez az? Vagy megtermékenyült? Nem hiszek ebbe az előváladékos babába..Kinek mi, nekem eddig nem jött össze. Kinek mi a tapasztalata ebben?! Értelmes válaszokat kérek csak. Elore is Koszonom.

2017. aug. 28. 12:42
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem hiszem az előváladékban gyere el, bemutatlak a fiamnak:-D Ő ráadásul menstruáció utolsó előtti napján készült:-D Mikor kellene lennie az ovulációdnak? Mert az intenzív orgazmus is előidézheti.
2017. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 cukicsillag2017 ***** válasza:
41%
Peteérés a menstruáció első napjától számolt 14.-ik nap szokott lenni általában. Igazából függ attól is milyen hosszú a ciklusod, ha középidőben volt, mondjuk menzesztől kb. 10-11 napra akkor lehetett ovuláció,peteérés igen. Terhességi tünetet még nem érezhetsz.
2017. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
95%
Én egy előváladékból fogant 6 éves kislányt tudok bemutatni neked. Férjem kicsit betette, majd gumit húzott. Ebből fogant a lányom, mert utána elutazott 3 hétre a férjem. 13 hetesen mentem orvoshoz, mert kimaradt a vérzésem. Fel sem merült a terhesség ténye nálam, mert mindig védekeztünk.
2017. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
90%
Nekem soha nem jött össze megszakitásos mellett, pedig 10 évig csináltam, de ez nem jelenti azt, hogy másnak se jöhet össze, nem biztonságos módszer. Érezni viszont nem lehet semmit abból, hogy megtermékenyült a petesejt, az ovulációt esetleg.
2017. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Augusztus 10-én volt a mensim első napja és 14-én lett vége plusz egy napig enyhe barnás folyás amit én normálisnak találtam. Akkor ha számolom: 24-én volt ovum, de akkor nem éreztem semmit. 20-án és 25-én voltak az aktusok. Rá egy két napra (26,27-én) éreztem enyhe fájdalmat a petémnél, de elmúlt. Ittam/iszok cickafarkfű teát - ez miben segíthet?!
2017. aug. 28. 13:02
 6/47 A kérdező kommentje:
Persze! Nem azt mondom hogy nem lehet belőle baba, mindig védekezünk csak most hagytuk el, amit nem igazán akartam de a hév elkapott..Már megtörtént, visszacsinálni nem tudom. 😬 De fotózok egy naptárt.
2017. aug. 28. 13:04
 7/47 A kérdező kommentje:

Itt a kép:


[link]

2017. aug. 28. 13:06
 8/47 anonim ***** válasza:
100%

Ránézésre is hosszabb ciklusod van, mint 28, de nem nekünk, hanem neked kellene számolgatni.

A 14 csak a tankönyvi 28 napis ciklusnál játszik.

Ellenkező esetben átlagos ciklushossz - 14= ezzel lehet megközelítőleg belőni az ovu napját.

Nálad értelemszerűen később volt, mint 24-e.

2017. aug. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Én is úgy néztem hogy később, azaz akkor megérezték az ovut?! Semmi más? Akkor nem lehet megérezni hogy megtermékenyültem vagy nem?! Cickafarkfű tea hatásos?
2017. aug. 28. 13:12
 10/47 anonim ***** válasza:
76%
úgy számolom 28-32 naposak a ciklusaid, tehát 24.-én biztosan nem volt peteérésed, inkább 26.-a környékén. Úgyhogy valószínűleg elkaptátok a peteérést. A cickafark pedig segíti a teherbe esést.
2017. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!