Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napom van a nemvártig, és...

2 napom van a nemvártig, és ma reggel teszteltem 10-es érzékenységű tesztel, de sajnos full negativ. Van még remény szintetek?

Figyelt kérdés
Vagy már a 10-es teszt ki kellett volma ,mutassa?Hányingerem van hébe hóba,fáradékony vagyok,de ezeket nem tehetjűk ki pontos terhességi jeleknek.Ez az első trimeszteres hónapom, amikor beveszem a vitamint és megérzem a vas utóízét végem van...kb 3-4 napja

#terhességi teszt #trimeszter #2 nap a nemvártig
2017. szept. 6. 11:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen van még esély. Nem hiába mondják, írják h az elmaradt vérzés első napján tesztelj.

Ha így ráparázol, és nem jön össze ebben a hónapban ( és a következőkbrn sem) csak nagy csalódásként éled majd meg a dolgot.

Csak akkor tesztelj mikor nem jön meg, és ne keresgélj magadon tüneteket!

2017. szept. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvàrt napjàn is full negatív volt.Màsnap is csak a lelki szemeimmel làttam!Szóval van remény,nekem kb. a 6.-ik napon lett totàl pozitìv!
2017. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,azért reménykedem,olyan buta vagyok hogy már teszteltem :(
2017. szept. 6. 13:50
 4/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van remény, korán teszteltél!
2017. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Offoljatok le de már hülye is vagyok :( Olvastam egy fórumon,hogy egy csajszinak előteje is volt....tuuuudom barom vagyok,dehát én is megnyomtam a cickokat...és először fehér mér csepp majd szintelen...de csak az egyik mellemből,,,szerintetek megőrültem?
2017. szept. 6. 15:03
 6/14 anonim ***** válasza:
Ilyened régen is volt? Mert akkor az inkább hormonzavar.
2017. szept. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Még soha nem is jutott eszembe megnyomni,csak olvastam egy forumon. És ezt is találtam: [link] azt reméltem itt is volt már aki esetleg tapasztalt ilyet.
2017. szept. 6. 15:51
 8/14 anonim ***** válasza:
Én már nem emlékszem pontosan, de az előtej a terhesség közepe-végefelé jelentkezett nálam. Egyébként nem vagy hülye. Ezen szinte mindenki átesik. Én is minden hónapban megfogadom, hogy nem foglalkozom vele, aztán középidőtől mégis mindig figyelem a testem.
2017. szept. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyolcas és a kérdező: nem vagytok egyedül. Én is pont így vagyok, tudom, hogy butaság, és nem kellene, és magamat stresszelem, de mégis minden áldott pé után figyelem magam, és elszontyolódok, amikor megjön. Ez van, ilyen az emberi természet. :)
2017. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen,főleg ha nagyon vágyunk már rá.Mi már 6 éve küzdünk,egyszer már a nászuton terhes lettem(a nászut után lett volna a lombikunk),de mint később kiderült progeszteron hiányom van,a baba nem tudott megtapadni és elveszitettük még a legelején.Én nagyon pörgös,feszült,rohano életetet éltem júli24.-ig.Biztositási üzletkötö vagyok,fodrászkodom itthon,hajakat hosszabitok ,egy mozgobolt rendeléseit intézem és közben még egy évem van a könyvelő sulibol....Júli 24.én autobalesetet szenvedtem,eltörtb 2db ágyéki csigolyám....már jol vagyok,alakulok,de nagyon megijedtem,sokmindentb átgondoltam.Hat hétig feküdtem,segitett a család a házimunkában főzésben...nyugodtabb voltam,és átgondoltam ujra az életem...pont leszarok párt dolgot,nem fogok ennyire hajtani,a teendőimet lefeleztem....olvastam,ujrahangoltam az életem.....és ha igazuk volt az öregeknek akik azt mondták,ha majd nem rohansz és dolgozol mindig terhes leszel lányom....hát remélem igazuk volt ....péntekre nem várom...ha nem jön meg tesztelek vasárnap reggel egy predictor érzékennyel.....
2017. szept. 6. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!