Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja kesik, a tesztem...

2 napja kesik, a tesztem reggel negativ volt. Van meg remeny?

Figyelt kérdés
Nagyon faj a derekam ket napja es a hasam is nagyon gorcsol, de nem jott meg meg. De ha baba miatt nemjott volna meg akkor mar mitatna a teszt is , nem?
2017. ápr. 2. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyéni, hogy kinek milyen ütemben növekszik a Hcg-szint a szervezetében. Sokszor olvastam már itt olyanokról, akiknek jócskán késett, mire a teszt halvány pozi lett. Első babámmal nekem is így volt (5 nap késésnél halvány pozitív).Szóval lehet még pozi, de simán késhet is. Próbálj lazítani, mert az izgulástól is késhet. Drukkolok! :-)
2017. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszonom, hogy drukkolsz, nagyon kedves vagy! :)

A reggeli hom 37,6 volt huvelyben, ez jó?

2017. ápr. 2. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, az jó magas. Még nem is hallottam ennyire magasról szerintem :-) Persze ez sem biztosíték semmire, csak ha továbbra is fent marad, de ezt Te is tudod. Mivel már késik, tesztelgethetsz, de ha egy esetleges negatív felidegesítene, akkor inkább várj két napot. Milyen érzékenységűvel teszteltél amúgy?
2017. ápr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rossmannos facelle, 25 os
2017. ápr. 2. 23:11
 5/7 A kérdező kommentje:
Pozitiv lett a tesztem! Nagyon boldog vagyok!
2017. ápr. 3. 13:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez aztán a hír!! Szívből gratulálok! :-) Első baba?
2017. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen! Este mondom el a ferjemnek ! :) alig varom! :)
2017. ápr. 3. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!