Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudtok olyanról amikor a...

Tudtok olyanról amikor a terhességet a teszt nem mutatta ki?

Figyelt kérdés
2017. szept. 8. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Városi legenda...
2017. szept. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En sem hallottam ilyet. Olyat igen, hogy nem is csinalt, mert azt hitte klimax. (bnom anyja 4.baba, 43evesen, minden rendben van egyébként vele, mar lassan nagykorú a srác is)
2017. szept. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Van jó néhány rokonom, akivel nagyjából egy időben szültünk, meg ismerősök is, soha egyiktől sem hallottam ilyet. Aki terhes volt és a menzesze kimaradása után csinált tesztet, annak pozitív tesztje volt.

Nekem is kimutatta.

2017. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre nem mutatta ki, pedig már 5 napja késett. 2 hét késés után már 2 erős csík volt, közte nem teszteltem.
2017. szept. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Maximum, ha hibás a teszt akkor történhet ilyen.

De nem hinném, hogy ilyen van

2017. szept. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vettem neten 20 db tesztet vmi 2000 Ft ért MIND negatív volt! 🤣🤣🤣

Gondoltam is na én ilyet még nem láttam. 🤣🤣🤣

Clear blue, gabriell pozitív lett abból a mintából amiből a netes és az xepill negatív.


8hkm

2017. szept. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen hallottam ilyet... de ez csak riogatás... elvileg már 9 hetes lennék!!! de egy tesztem sem pozitív és mindig másfélét csinálok, hogy nehogy az legyen, hogy hibás... Lehetetlen hogy terhes vagyok, mert minden alkalommal használtunk gumit, anélkül a közelembe se jöhetett, de most mégis félek.... mi van ha lett egy mikrolyuk rajta
2017. szept. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nah, akivel nem volt ilyen, aszerint nem is létezik :D nekem 2 hetes késéssel lett az első nagyítóval látható 2 csíkos tesztem (amire itt 10ből 9e negatívot mondtak), sose lett erősebb semmilyen teszt, pedig még a 16. héten is csináltam (el szerettem volna tenni egy erős 2 csíkos tesztről egy fotót... hát, nem jött össze). Ja, és tavaly, nem 20 éve
2017. szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!