Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor mutatná ki leghamarabb...

Mikor mutatná ki leghamarabb a teszt a terhességet? SOS

Figyelt kérdés
Aug 17-én volt utolsó menszesz, 23-án és 28-án voltunk együtt. 6 nap van következő menszeszig de semmi jel arra, hogy meg akarna jönni ( máskor már 1 héttel előtte érzem ). Viszont tegnap is hányinger gyötört, és ma is. Hánytam is. És a mellem is meg van duzzadva, amit még soha sem tapasztalam. Elég nehéz fizikai munkát végzek most és nem akarok ártani vele. Ha holnap esetleg vasárnap tesztelnék az már kimutatna egy esetleges terhességet?
2017. szept. 8. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha 23-an sikerult pl akk mutatja ki
2017. szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Legkorábban akkor tesztelj, ha nem jött meg a vérzésed. Ha terhes is vagy, még nem mutatná ki.

Kötve hinném, hogy ha 17-én menstruáltál, akkor mikor 23-án együtt voltatok, akkor lett volna már peteérésed.

És a teszt a sikeres aktust követően 2 héttel mutathat már nagyjából biztos eredményt.

2017. szept. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Aktus után 14 nappal, vagy kimaradt menzesz első napjától elvileg kimutatja.
2017. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel megcsináltam. Első ránézésre negatív, viszont fény alatt látni még egy nagyon halvány csíkot. Alapesetben ha negatív is, lehetne látni a másik csíkot? Vagyis úgyértem még pl tesztelés előtt a teszten a két csíkrészt ahol pisi után elszíneződik az látható? Remélem értitek mire gondolok.
2017. szept. 9. 05:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Előszokott fordulni, hogy fényben látszik a második csík helye.
2017. szept. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokszor látni második csíkot terhesség nélkül, ezt "szellemcsíknak" hívják. Ha a 2.csík nem szürke és minden szögből látszik nem csak fény felé fordítva akkor pozitív a teszt.
2017. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!