Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelhetek leghamarabb...

Mikor tesztelhetek leghamarabb? Ki mikor tesztelt leghamarabb pozit?

Figyelt kérdés

Volt aki mondjuk 2-3 nappal a nemvárt előtt?

Csupán kìvàncsisàgbòl, mert kicsit rovidebb a lutealis fázisom, nemtudom h teszteljek-e a nemvárt napjàn, ami a 12.dpo ! One step tested van itthon , azt hiszem 10-15 ösek , egy csik es egy vizeletsugaras.

Koszonom elore is

21N :)



2016. nov. 28. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Érzékeny teszt már lehet halvány pozitív nemvárt elött. De én mindenféleképpen meg várnám míg késik. Nekem is csak késés után lett pozitív.
2016. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A nemvart nap 12dpo. 2napot varjak?:) :)
2016. nov. 28. 22:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Várt előtt 4 nappal halvány pozitív tesztem volt...
2016. nov. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt extra halvány tesztem 12. dpon.
2016. nov. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Mentek a zöldek.

Eldontottem, hogy nemvárt utani napon tesztelek , ha nem jön meg, legalàbb spòrolok a teszttel, ha megis megjönne

2016. nov. 29. 06:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Nemvárt után 3 nappal teszteltem pozit. Úgy gondoltam, hogy,akkor már biztosan kimutatja, 12 dpo.-n mindig kérdéses, hogy tényleg nem vagy terhes, vagy csak nincs egyenlőre annyi hcg benned, amit kimutatna, emiatt szerintem felesleges ilyen korán tesztelni.
2016. nov. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szamitott mensi elott 3nappal mind a ket gyerekemnel...
2016. nov. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, megvarom a nemvárt napját. Aznap tesztelek, mert elszamoltam magam, az a 13.dpo! :)
2016. nov. 29. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!