Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Védekezés nélkül szexeltünk 3-4-szer tette be rövid ideig aztán élvezett és kis idő múlva ismét ez történt. Menstruáció után első nap történt. Mennyi az esélye a nem kívánt terhességnek?
2017. szept. 8. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha védekezés nélkül szexeltél akkor van esély a terhességre. Kevesebb mint a ciklus közepén de van. Miért nem védekezel, ha nem akarsz terhes lenni? Vagy miért szexelsz, ha nem fogod fel ésszel, hogy mivel jár egy nem kívánt terhesség? Az egy élet... Jó reggelt!
2017. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kevés rá az esély, de lehetsz
2017. szept. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Ajjj... 100-ból 1 nő esik teherbe ilyen esetnél. Nyugi, nyakamat ráteszem hogy nem vagy az. Én minden nap így szexelek! A spermium levegővel érintkezve nem olyan életképes mint ahogy azt gondolod, ne aggódj!
2017. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Édes Istenem...

Mennyi buta ember van !!!

2017. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Mi már több mint egy éve így szexelünk és soha nem lettem terhes,sőt miután elment toljuk a következő menetet :D szóval csak nyugi . 21/N
2017. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5 addig jár a korsó a kútra míg el nem törik...
2017. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ötös vagyok ,nem lenne gond kedves hatos,mivel szeretnénk babát.. amúgy előző partnereimmel is így szexeltem és sosem volt probléma.
2017. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a gyors választ!
2017. szept. 8. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!