Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Még mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Még mindig nem nyugodtam meg

Figyelt kérdés

Az eset után 27 órával vettem be esemény utánit. A tabletta után 5 nappal megjött a mebstruációm ( 1 héttel korábban mint kellett volna,de a tabletta miatt ez oké) amikor megjött először barnás volt utána ugyanúgy mint máskor rendesen véreztem 5 napig. Kb 5 nap múlva kellene megjönnie megint.Ezek alapján lehetek terhes?

Utóbbi pár napban eléggé stresszelek, hogy kezdődik a suli meg hogy mi van ha nem jön meg, szerintem ez miatt van az, hogy éhesnek érzem magam vagy olyan hányingerem van mint amikor éhes vagyok, de nincs gusztusom semmire. Ha el vagyok valamivel foglalva nem érzem ezt. Volt már hasonló, hogy ha nem ettem nem éreztem semmit csak, hogy kellene valamit ennem, aztán ettem fél óráig jól voltam aztán megint hányingerem lett (akkor is folyamatosan valamin idegeskedtem)

Értelmes válaszokat várok


2017. szept. 3. 01:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. De mielott tovabb stresszelned magad vegyel egy tesztet es akkor megnyugszol:)
2017. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ennyire hülye vagy akkor miért szexelsz??
2017. szept. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!