Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ha a barátommal együtt voltam augusztus 8. 9. és 10. éjjel majd augusztus 19. 20.21. és 22. éjjel és nekem 23-án megjött a menstruációm. Akkor az csak a 8-ai 9-ei és 10-ei terhességet zárja ki? Védekeztünk ovszerrrel csak én úgy félek hogy terhes leszek. És reggelente amikor kikelek az ágyból van egy kis folyasom hát fehér folyás de az nem baj nem jele annak?

2017. szept. 9. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha védekeztek + menstruáltál is, akkor biztosan nem lehetsz terhes, ne parázz. A fehér folyás meg normális, szex közben benedvesedsz, az óvszeren is van egy kis síkosító, ezek reggelre kiürülnek. Meg a ciklusod bizonyos szakaszaiban lehet erősebb/gyengébb folyásod, vizes-krémes-nyúlós-tapadós, ezek valamelyike is lehetett, ami teljesen természetes.
2017. szept. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha megjött és le vált a nyálkahártya 99% ban kizárja a terhességet. Ha védekeztek akkor még kevesebb az esélye a teherbe esésnek. A fehér folyás egyáltalán nem jelenti azt. Majdhogynem természetes dolog. Minden második nőnél tapasztalható. Ha meg változik a színe,sárga, vagy barna lesz és huzamosabb ideig fenn áll, ajánlott felkeresni egy nőgyógyászt.
2017. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De 23-án jött meg és akkor az nem zárja ki ha 22-én teherbe estem nem? Azt majd az újabb menstruáció fogja kizárni
2017. szept. 9. 13:26
 4/4 CFB válasza:
Ha nem vagy benne azon 1%ban, v mennyiben, akik óvszer használatával is teherbe esnek, nem lehetsz az.
2017. szept. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!