Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy ha nem...

Lehetséges, hogy ha nem szokott feszülni a mell, menstruáció előtt, akkor nem fog akkor sem ha teherbe esem?

Figyelt kérdés
Nekem igazából semmi nem jelzi azt, hogy meg fog jönni, maximum hogy kicsit ingerlékenyebb vagyok. Abban a pillanatban kezd el görcsölni a hasam, amint elkezdek vérezni is. Milyen tünetekre számítsak teherbeesésnél? Esetleg, hasonló esetek? Mit éreztetek?

#teherbeesés #PMS #menzesz #Mellfezülés
2017. szept. 9. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden terhességem más tünetekkel kezdődött, bármi jel lehet ami szokatlan.
2017. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem sem feszült soha menzesz közben. Két terhességem volt. Soha nem fájt nem feszült közben. Sajnos nekem gond is volt a szoptatással. Az elsô babánál 5 hónapig probálkoztam. Valamennyi volt de táppal kellett potolni. A második babám 1 hònapos most is erölködôk de az aktiv kèt èves mellett nincs energiám 24 òrábòl 15-t szoptatással tölteni így nem tudom mi lesz.😔 Amugy a család nôtagjai közôtt nekem ment a legjobban.😔 De remélem te sikeressebb leszel.😊😊😊
2017. szept. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Húha, akkor lehet összefüggés? Nagyon sajnálom, hogy gondod van a szoptatással, remélem nekem nem lesz. Minden jót kívánok nektek!
2017. szept. 9. 14:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem se jelez semmit a mellem de terhességnél kb csak az volt a tünetem meg a puffadás semmi más. De nem törvényszerű hogy legyen bármilyen tünet.
2017. szept. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, puffadás az van. De lehet az is korai lenne még. Gyomor égés is van.
2017. szept. 9. 16:28
 6/7 anonim válasza:

Nekem 30 éves koromig semmi nem jelezte,hogy meg akarna jönni,csak jött.

A két kisfiamat 31 és 32 évesen szültem.

Azután,amikor helyre állt a ciklusom,kezdődött a cicifájás.

Most 37 éves vagyok és azóta is 3-4nappal jelzi,hogy készüljek.

Mindkét terhességemnél érzékenyebb és duzzattabb volt a cicim,de nem fájt,szóval teljesen más érzés volt.

2017. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem se jelzi semmi,ha megjön. Ha épp nem figyelek, meg is lepődök.

Mellfeszülés nem volt, mellbimbó érzékenység volt, de kb csak két hétig.

Most 36 hetes vagyok, se görcs, se fájás, semmi. Igazából kíváncsi is vagyok azokra az emlegetett "mensiszerű görcsökre", mert nekem olyan sose volt.

2017. szept. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!