Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha fáj a mell menstruáció...

Ha fáj a mell menstruáció előtt akkor biztos hogy volt peteérés?

Figyelt kérdés
42-44 napos ciklusokkal rendelkezem.Ezert kételkedem van e peteérésem. A 38. Napon ugrott meg kiugróan a hőm. Aznap kezdődött a mell fájdalom is. Mensi előtt is szokott de nem ennyire. Persze benne van a pakliba hogy megjön. 29.-ére nem várom. Előfordulhat hogy ennyire ciklus végén lett volna ovu? Ma a 40. Napon vagyok
2017. aug. 26. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi összefüggés a kettő között !


Minden mensim elott fajt/faj a mellem .... 1 evvel ezelőtt kiderült hogy nem is volt odáig peteeresem !

(PCO)

2017. aug. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írta, nincs összefüggés... minden ciklus más és más.


Egyébként ilyen hosszú ciklussal kérdéses a normális peteérés is. Orvoshoz kéne fordulni. 35 napos ciklusnál hosszabbakkal mindig csak a baj van :S


Azért még lehet, hogy nincs gond, de ez nagy átlagban nem túl jó.


Meg a mellfájdalom, ha ovukor megugrik akkor sem lehet terhességi tünet hiszen még terhesség sem áll fent ovukor... ovu után még 1-3 nap mire elindulnak a dolgok aztán jön a beágyazódás 6-9 nap. szóval leghamarabb 7 nappal ovu után lehetne bármi is, de ez elég ritka... gyakoribb, hogy 9. dpo-tól van tünet, és még ez is azért ritkaság :)


Kitartás, és, ha nem sikerült akkor én felkeresnék egy dokit, mert nem érdemes 40+napos ciklus tudatában várni a vizsgálatokkal.

2017. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!