Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha miközben...

Lehetek terhes ha miközben megjött a menstruációm, a mellem majd leszakad úgy fáj?

Figyelt kérdés
Már 4 éve próbálkozunk babával, sajnos nem sikerült, most van egy jó dokim, aki rendesen rendesen foglalkozik velem és uh-n megállapították, hogy van peteérésem, azt is megmondták, hogy mikor. A férjem volt kétszer is vizsgálaton, minden ok vele. Mivel megmondták, hogy mikor "kell" fokozottabban együtt lenni, ezért azt hittem, hogy most sikerült. A mellem hol fájt, hol nem, de két napja nagyon sajog. Erre ma megjött, de a mellfájás nem múlt el hanem erősödött. tesztet még nem mertem csinálni. Lehet, hogy csak beleéltem magam és én produkálom a tüneteket, vagy érdemes tesztelni?
2008. okt. 20. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ha megjött, akkor nem valószínű, hogy terhes vagy. És sajnos az emberi szervezet olyan, hogy ha valamit nagyon akar az illető, akkor produkálja a tüneteket. Ne keseredjetek el, majd csak sikerül, ha most nem is, amjd legközelebb. De ne akard görcsösen. Én is amíg nagyon akartam, semmi sem volt, aztán mikor már "nem is érdekelet" (ez persze nem igaz) akkor hirtelen....:-)

Kitartás! Egy 36 hetes kismama

2008. okt. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!