Lehetek e terhes ha?

Figyelt kérdés
Hat arról lenne szó, hogy még nem vagyok tapasztalt a dologban , ígyhát nagyon kerek mindenkit h ha tud valamit erről, segítsen , először szeretkeztünk és kilyukadt a gumi , de a lényeg h mielőtt a fiú elélvezett volna kiszedte és már nem bennem elvétett el , ezután leellenőriztük a gumit és három helyen lyukas volt . Ebben az esetben van nemi lehetőség h teherbe estem volna ? Előre is köszönöm a válaszokat .

2017. szept. 11. 01:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz. 72 órás tabletta kellene, reggel írass föl.
2017. szept. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Sajnos lehetsz. Előváladéktól is lehetsz terhes. 72 órás tabi, kicsit húzós az ára, de jobb mint a gyerek.
2017. szept. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tyttöö ***** válasza:
Ha szexelsz, teherbe eshetsz.
2017. szept. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyiszor csináltam óvszerrel, hogy szinte hihetetlen, de soha nem lyukadt ki. Áruld mar el, hogy mégis.. Hogy a p-ba sikerült rongyosra b-ni azt a szerencsétlen gumit?

Amúgy ja lehetsz terhes, irass esemény utanit a nogyogyaszaton. Legközelebb meg olvassátok mar el, hogy kell a gumit használni. Vagy valami krémmel sikositottatok? Hooooogy?

2017. szept. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj h 18 év alatti vagyok és nogyagyaszhoz meg nem szeretnek elmenni , ezt hogy tudnám megoldani ? Vehet bárki tablettákat?
2017. szept. 11. 13:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Lőtéri papírkutyát nem érdekli a nőgyógyásznál, hogy hány éves vagy! Meg se vizsgál ilyenkor, csak ír egy receptet, ha ez tart vissza. (Mellesleg ha már élsz nemi életet, évente úgyis el kell menni.) Mellesleg óráról órára csökken a hatékonysága, minél később veszed be.
2017. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem nagyon nyugodtam meg , de köszönöm ...
2017. szept. 11. 17:09
 8/10 tyttöö ***** válasza:
Én 16 évesen az ügyeleten irattam fel az esemény utáni tablettát (amúgy is hétvége volt). Leszidtak, hogy miért nem használtunk óvszert. Pedig volt, csak kiszakadt.
2017. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Meg mindig nem értem hogy csináltok szitat a kotonbol. Az meg nem gond ha nem vagy 18, bar en sose irattam ilyet de volt olyan bnom akinek bérlete volt az ügyeletre esemény utaniert, lehetett vagy 17.


Kicsit meg vársz, aztan majd nagyobb cink lesz terhesgondozoba járni felnőtt kiserovel, mint most az esemény utaniert, de te tudod.

2017. szept. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most eléggé félek... Nem szeretnék most bajt hiszen nem a legmegfelelőbb időpont... de eddig akárkit kérdeztünk mindenki azt mondta h nem eshetek teherbe mert hogy miután "kivette" jóval élvezett el , és ahoz , hogy az előváladék kijusson belőle feszesen kelett volna álljon a gumi , szóval megnyugodhatok vajon ? Tabblettahoz mindenképp próbáltam jutni de nem sikerült , azért nyugodtan meg mert van aki gumi nélkül csinálja megszakítással és ez hasonlo volt csak gumival ... Mit gondoltok ?
2017. szept. 11. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!