Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szellemcsík, vagy halvány...

Szellemcsík, vagy halvány pozitiv?

Figyelt kérdés

Tegnapra nem vártam,ma csináltam ezt a tesztet.Görbém is linkelem.Köszönöm.

[link]


2017. szept. 11. 10:31
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
2017. szept. 11. 10:32
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon halványan látok valamit én is,viszont a görbéd elég bíztató,holnapután ismételj.
2017. szept. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Babagyanús de ismételd meg a tesztet.
2017. szept. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
En viszont a gorbedet nem ertem alig egy hete ovulaltal ? Vagy kozben leesett egyszer ilyen sokat? Nekem inkabb fura mint szép
2017. szept. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Utolag huzta be a ciklus.hu az ovu napját.sokan azt irták 7 napon volt peteérésem,de akkor már szép 2 cikodnak kellene lennie tesztnek.Fogalmam sincs mikor lehetett peteérésem.Mindenkinek ment a zöld kéz.Holnap reggel tesztelek még azért.Ha erösödik akkor jo.De más fajta tesztem van itthon,mint amit ma használtam.
2017. szept. 11. 11:28
 6/20 anonim ***** válasza:
De így nem.lehet peteeres ( sikeres ) , hanem csak akkor ha napokig fent van a hő. Nem hiszem h 7.napon volt peteérésed
2017. szept. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Akkor mikor lehetett peteérésem?
2017. szept. 11. 11:51
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
Kettes vagyok ismét,szerintem akkor is szép a görbéd,mert mostmár fenn maradt a hőd,és szerintem jól is húzta be,mert utána már nem ment le többször.Az elején lehet hogy akart tüszőrepedésed lenni,csak nem sikerült neki,de a következőnél ahova húzta ott megvolt :)
2017. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó, viszont akkor a teszt kizárt, hogy pozi legyen!
2017. szept. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
8# és kb 6.dpo h a fenebe lehet pozi tesztje? Sehogy se all ossze.. lehet h azert mutat leesest a hő mert maskor mérte vagy ejszaka felebredt vagy stressz.. de biztos h nem akkor volt.ovu amikor behúzta a ciklus.hu hanem sztem elobb. Foleg ha pozi a teszt. Sehogy se all ossze.
2017. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!