Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most halvany pozitiv?

Ez most halvany pozitiv?

Figyelt kérdés

[link]


Facelle teszt , most este csináltam ! azonnal látszott viszont olvastam itt az oldalon hogy mar ez a fajta teszt is hajlamos kiadni szellemcsikot igy el vagyok bizonytalanodva ... Igy kene egy kis megerősítés ! Továbbá azert sem merem elhinni mert a mensim 1-jen jott meg (emlékeim szerint normális volt 4 napos) es az utolsó együtt létünk viszont mensi előtt 2 nappal volt , azóta nem , mivel a párom elutazott 1-jen !

Es csak a jövőheten jön haza !


Tehat ha ez pozi akkor abbol az egyuttletbol foganhatott !


Tüneteim vannak : furán faj a mellem , illetve a hasam is faj mar tobb mint egy hete ... Olyan enyhe mensi szeru fajasok! Es a derekam is húzódik kicsit !

Ezek miatt teszteltem !


Illetve lenne meg egy kérdésem ! Ha terhes vagyok akkor hány hetesnek számítok?vagyis hogy számoljuk ilyenkor ?


Köszönöm mindenkinek a választ es a segítséget !


Első baba lenne es 6! eve varunk ra ... Ezért nem merek mar örülni !



2017. aug. 22. 21:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/151 anonim ***** válasza:
29%
Én ezt egyenlőre negatívnak venném. De ha valóban terhes vagy akkor az utolsó menzesztől számolják a terh. heteket.
2017. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/151 anonim ***** válasza:
93%

Hát ez még bármi lehet, nekem ilyen volt nem várt előtt 4 nappal. Elvileg, ha azonnal, tehát 1-2 percen belül láttad rajta, akkor lehet pozi. De ez tényleg kétes főleg, hogy ilyen furán volt az időzítés.


Két nap múlva tesztelj, vagy holnap egy másik fajtával. Én mikor ilyet teszteltem rohantam a boltba másik két fajta teszttért, gondolván, ha másikon is van ilyen halvány akkor tuti. 2 teszt meg nem téved :)


Drukkolok, de még ne éld bele magad, mert ez tényleg nagyon kétesélyes.

2017. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/151 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod !


De abban az esetben is az utolsó mensi (ami nekem 1-ne) a támpont ha en az elozo ciklusban estem mondjuk teherbe ?


Holnap reggeli elso vízeletbol ismetlek természetesen ... Csak addig kiváncsi vagyok a tapasztalatokra !

2017. aug. 22. 21:40
 4/151 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm 2-es válaszoló !


AAA , nem elem bele magam .... 6 év várakozás utan mar nem tudok reménykedni (mar lemondtam rola) igy ettől nem tartok ... Csak tenyleg az hogy azonnal látszott !


Sajna egy ugyanilyen tesztem van itthon ... Amit holnap reggel megcsinálok! Holnap veszek egy masik fajta tesztet is ha ugy alakul!

2017. aug. 22. 21:42
 5/151 anonim ***** válasza:
93%
Én ezt negatívnak látom, de szurkolok nektek! Reggelj tesztelj újra.
2017. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/151 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon szorítok, hogy reggel egyértelműen két csíkos legyen!
2017. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/151 A kérdező kommentje:

Köszönöm az együttérzést es drukkot !

Reggel jelentkezem a hírekkel !


Itt van meg egy kep a tesztrol kb 3 perc utan fotóztam , hátha ezen jobban látszik !


[link]


De persze a holnap reggeli lesz a döntő ! Hiszen ha ez "halvany pozi" a holnap reggelinek egyértelműnek kell lennie !


Jelentkezem ! 😘

2017. aug. 22. 22:51
 8/151 anonim ***** válasza:
93%
Drukkolok neked! 🙏
2017. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/151 anonim ***** válasza:
76%
Hat ez akar pozi is lehet. Drukkolok!
2017. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/151 VeDi84 ***** válasza:
95%

Mi újság Kérdező? Esetleg ismételtél?

Én 5 év után produkáltam hasonló tesztet júniusban. Nem tudtam eldönteni, hogy mi van, ezért elmentem vérévelre. Az a tuti. 😊

A heteket valóban nehéz számolni az életedben, de ne aggódj, ha baba van, majd a méretei alapján megmondja az orvos, hogy hány hetes.

Drukkolok neked!

14 hkm

2017. aug. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!