Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késői ovulációt okozhat-e...

Késői ovulációt okozhat-e megfázás?

Figyelt kérdés
Ciklusom közepe felé volt egy kis megfázásom enyhe lázzal. Csupán pár napig tartott. Szinte minden hónapban érzem és ki tudom számolni a peteérésemet, ami múlt hó 16.án kellett volna, hogy legyen. 14.én picit szurkált is a hasam, de alig észrevehetően. Semmi jelét nem tapasztaltam ovunak ráadásul nem volt ovura utaló nyák sem, sem libidó emelkedés... Viszont e hónap 1.én volt ovus nyák 3.án voltam együtt a férjemmel védekezés nélkül. 4.én pedig megemelkedett a hőmérsékletem ami azótta is tart. Szóval létezik, hogy ennyire elhúzódott volna a peteérésem? Tegnap kellett volna megjönnie, (ha 16.án lett volna ovum) de még ma sem jött meg. Viszont két napja gyakran érzek furcsa hasszurkálást még álmomban is. Ma teszteltem negatívat. Létezne, hogy ennyire elhúzódjon az ovum? 27-29naposak a ciklusaim és szeretnénk babát.

2017. szept. 11. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Megfázást bacik és hideg okozhat..😂😂
2017. szept. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
1-es, a kérdező nem arra volt kíváncsi, hogy az ovuláció okozhat-e megfázást, hanem hogy a megfázása miatt lehetett-e később az ovu. Egyébként ez fura, hogy ennyit késett, de bármi bekavarhat a ciklusba, nyilván egy betegség is.
2017. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak fájdogál a hasam, de az is hamar elmúlik és nem erősen. De semmi mellfeszülés, ami utalna menszire. Remélem lesz belőle egy baba, annak nagyon örülnénk :)
2017. szept. 11. 18:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Továbbra is várom a válaszokat, volt valakinek hasonló tapasztalata?
2017. szept. 12. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!