Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan aki hőt is mért és...

Volt olyan aki hőt is mért és ovutesztelt is? Ha nem középidőben estetek teherbe mutatta valami az ovulációt vagy sem?

Figyelt kérdés

Ugyanakkor mutatta az ovulaciót mindkettő? Ha nem fedte de összejött a baba melyik mutatta pontosan az ovulációt?


Azért kérdezem.hogy ugye sokan irjátok hogy mensi végén, vagy közvetlen előtte jött össze a baba. Ilyenkor vajon látszik a hőn is az ovuláció, vagy semmi nem mutatja mégis akkor fogant a baba?


2017. szept. 9. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a babás görbém:

[link]

2 nap különbség tán van a hő és a teszt között. Ki tudja melyik az igaz... de az biztos, hogy pár nappal nagyobb volt a mensi szerinti méreténél a 12-dik hétig.

2017. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a ciklus 8-10 napján volt ovum. Se hő se ovu teszt nem mutatta. Hő később ment fel ahogy szokta. Ovu teszt is akkor volt pozi. De peteérés ultrahangra mentem 12 nap addigra már sehol nem volt az érett pete... se folyadék. Meg is állapítottuk a dokival hogy abban a hónapban sem volt peteérésem :( kaptam rá gyógyszert ,ki is váltottam erre.... rá 10 napra pozit teszteltem :) :D

Ne aggódj ezeken a teszteken meg hőn. Bármikor jöhet a kis csoda!!! Én se hittem el, de tényleg így van! Sok sikert és kitartást kívánok!

37hkm

2017. szept. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!