Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt és Progesteron...

Nadrienn0223 kérdése:

Clostilbegyt és Progesteron Exeltis 200 szedett már együtt valaki?

Figyelt kérdés
Nekem másfél év várakozás utána múlt héten az orvos felírt Clostil-t a kövi ciklus 3. napjától 5 napig szükséges szednem. utána uh-ra kell mennem és az uh után 15 szem Progesteron-t írt fel. Valakinek van tapasztalata így együtt a kettő gyógyszerrel kapcsolatban?
2017. szept. 12. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen es sikerult is a 3.kura de elso 2 azert nem mert veletlenul mar repedes elott szedtem a progit ami ugye akadalyozza a repedest :)
2017. szept. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Doki szerint a Clostilt 3-7. napon kell szednem és 14. naptól 2 hétig a Progeszteront. remélem ez beválik. Neked 1 baba lett, vagy ikerterhesség lett belőle? sok mindenkinél a Clostiltől ikrek születtek.
2017. szept. 12. 10:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Errol megkerdeztem az orvosom azt mondta 1 ev leforgasa alatt jo par nonek irja fel. Eddig 2 ikerterhesseg lett belole veglegesen. Par olyan h annak indult de nem lettek ikrek mert felszivodott egy. Szerinte túl van bagatélizálva, mert 3% nő csak az ikerterhesseg eselye. Nekem mindig 1 dominans tuszom lett 1 szer lett 2 dominans jobban mondva. De csak 1 repedt meg doki szerint .

Nekem elso 2 kuraban 3.tol 7.napig kellett szedni. Utolso ciklusban 1.naptol az 5.ciklusnapig ! Mert hosszuak voltak alapbol a ciklusaim es így lett az h 15.napon volt ovu. Elotte 17-19.napokon.:)

Bizz a dokidban. Nem akarok okoskodni, lehet h tudod. Nagyon erdemes sok-sok e vitamint szedni. En 400mg ot szedtem az keves volt.:/ a 600mg hasznalt. 23.ciklusnapig szedtem mindig

1#

2017. szept. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) nem is kérdőjelezem meg a doki hozzáértését, ha ő ezt javasolta, így is fogom csinálni. Azt mondta, h 3 ciklusig lehet ezt csinálni, utána ha nem jön össze akkor inszem. Most vagy terhes, vagy már megszületett a baba?
2017. szept. 12. 11:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Értem. Nekem azt mondta ,hogy 3 kura aztan atjarhatosagi es attol fuggoen h az h megy megyunk tovabb. De szerencsere minden jol ment. Terhes vagyok 13+3hetes :)

De tenyleg szedj e vitamint nagyon megeszi a mehnyálkahártyát!! Nekem 4mm korul volt ovulaciokor.. azthittuk nem is sikerulhet akkor emeltem az adagon!!

Nagyon drukkolok neked. Első kúra ugye?:) mi használtuk a 3.kurában amúgy a pre seed sikositót 14-15-16.napokon hasznaltuk spermabarát , és még tobb spermium is er oda epsegben hamar a celhoz. Nem sérül meg annyi kis katona. En hiszem h ez is segített!:) ird majd meg ha sikerrel jártatok vagy bármi van.:) 1#

2017. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok a picihez és gördülékeny terhességet neked :) Szedek D vitamint, Folsavat és Céklakapszulát. Én túl vagyok az átjárhatóságin. Tavasszal csinálta a doki. Nem volt semmi gond átjárható teljesen. Kicsit a hormonok vannak felborulva és emiatt írta fel a doki a gyógyszereket. Még meg kell várnom a kövi ciklust, akkor kezdem el szedni. még van majdnem 2 hetem. ha nem felejtem el mindenképp megírom neked, h mi az eredmény :)
2017. szept. 12. 13:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp ajánlom az E vitamint ,nehogy azon múljon :) persze nem irom le tobbszor biztos irtam mar hirtelen nemtudom.:)

Nagyon remelem h jól alakulnak a dolgaid majd. Szurkolok!:)

2017. szept. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, es koszonom a jó kívánságkat!:)
2017. szept. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!