Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hónapot kell várnom, de mit...

3 hónapot kell várnom, de mit csináljak, hogy kibírjam?

Figyelt kérdés
Júniusban kezdtünk próbálkozni, augusztusban már terhes is lettem, de sajnos 6 hetesen kaptam egy jó kis vírust lázzal, meg mindennel, és elvetéltem. Ma voltam kontrollon a dokinál, szerencsére műtétre nincs szükség. Az elmúlt napokban azzal vigasztaltam magam, hogy ha nem kell műteni, akkor majd várni sem kell a következővel. Erre a doki ma azt mondta, hogy 3 hónapig várjunk. Mióta hazaértem, csak zokogok. Nagyon szeretnék már babázni, 3 hónap egy örökkévalóság. És ki tudja mikor jön össze újra... Mit csináljak, hogy kibírjam? Pillanatnyilag elképzelni sem tudom...

2017. szept. 13. 15:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem műteni is kellett, én is 6 hetesen vetéltem el. De nem kellett várnunk. A mütét után egy vérzést vártunk, következő ciklusban jött is a baba. Én sem bírtam volna várni.
2017. szept. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én ettől megőrülök... Nagyon szeretnénk már babát, sokan azt mondják, hogy vetélés után a lelki felépülés is fontos, hát én éppen attól épülnék fel, ha ismét sikerülne... Amúgy úgy fogalmazott a doki, hogy azért nem kell annyira vigyázni, szóval a "véletlen" sikerül az nem baj, de jobb lenne kivárni az időt...
2017. szept. 13. 15:39
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Én sem vártam de sajnos ugyan úgy elvetéltem. Érdemesebb inkább megvárni nehogy baj legyen. Nagyon nehéz, de inkább várj mint elveszíts még egyet.
2017. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Hiszti helyett használd a józan eszedet. A vetélés után a méhednek meg kell erősödni. Ha nem várod ki ezt az időt, a következő terhességed is vetéléssel fog végződni.
2017. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem véletlenül mondják, hogy várni kell, nem akarok még egyszer átmenni ezen. A kérdésem arra irányult, hogy mit csináljak, hogy kibírjam a 3 hónapot? Mivel foglaljam le magam, vagy mit tegyek, hogy ne ez járjon a fejemben egyfolytában? Valami tipp, vagy agykontroll, vagy tudomisénmicsoda
2017. szept. 13. 16:01
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Probald arra hasznalni ezt az idot, hogy fizikailag jo allapotba kerulj. Szedj vitamint, folsavat mibdenkepp, jarj el edzeni, ha esetleg szeretnel terhesseg elott par kilitol megszabadulni itt a remek lehetoseg. Egyel sushit, steaket, jarj gyogyfurdobe, igyarok egy pohar bort este a paroddal. Hasznald ki az idot, es csinalj olyan dolgokat amit kesobb majd nem lehet. Keress vmi hobbit, tanulj nyelvet, programozzatok :)
2017. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia. Mi meg "csak" a probalkozos idoszakban vagyunk, de pont most uszott el a 9. honap is...Viszont en kitalaltam magamnak egy par dolgot, amivel telik az ido, mert ilyenkor az a 2 het is hosszu amig minden honapban ujra eljutunk a probalkozos reszhez, meg onnan a kovetkezo mensiig.

Nezz sorozatot, olvass konyveket, sportolj vmit. Csak olyan dolgokat vegezz, amitol egy kicsit meg kielvezed ezt az idoszakot. Mert kesobb majd pocak/baba mellett visszasirjuk meg hogy milyen jo is volt megnezni egy filmet nyugiban. :)

Sok sikert es kitartast nektek!

2017. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Ez alatt a 3 hóbap alatt pl felnőhetnél, és befejezhetéd a hisztit. Könyörgöm, június óta próbálkoztok, az 0. Persze a vetélést sajnálom, de nagyon gyerekes vagy.
2017. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Gyerekes vagyok? Nem tudsz rólam semmit, nem tudod miken mentem keresztül, milyen utat jártam be, mire megfogant ez a baba. Én hisztizek? Ha a tanácsok kérése olyanoktól, akik keresztül mentek hasonlón az hiszti, akkor vállalom. Kívánom, hogy neked is rendeződjön az életed, mert a hozzászólásod hangvételéből az jön le, hogy nálad sincs minden rendben.
2017. szept. 14. 07:14
 10/17 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm szépen a tanácsokat!
2017. szept. 14. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!