Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leirnatok a velemenyeteket a...

Leirnatok a velemenyeteket a szoptatas alatti teherbeesesrol?

Figyelt kérdés
Szeretnenk masodik babat, a kisfiunk 15 honapos , meg szopik. Nappal egyszer, ejjel is egyszer. Ilyen esetben teherbe tudok esni? Ha igen, szophat meg a fiam, vagy lesz meg egyaltalan tejem, igy is keves van mar. Nappal is csak az elalvashoz kell a szopi, ejjel szomjolto. Valaszokat koszonom.
2017. szept. 13. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Szoptatás alatt lettem terhes. Kb. Hat hetesen vettem észre. (előtte egyszer jött meg)

Akkoriban a lányom egyszer szopizott mar csak, este. 10 hónapos volt.

A védőnő nagyon lecseszett, hogy nem szabad így szoptatni. Egyébként el is utasította nem sokkal később.

2017. szept. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés hogy menstruálsz e.Az első gyerekemet 6 a másodikat 22 hónapig szoptattam nem menstruáltam peteérésem sem volt.Mindkét esetben a szoptatás befejezése után két hónappal jött meg először.Igaz védekeztünk de szerintem én nem tudtam volna szoptatas alattteherbe esni.
2017. szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mar hat utan szulessel menstrualtam....tehat nem szabadna szoptatni terhesseg alatt??
2017. szept. 13. 21:05
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Ha a terhességgel minden rendben van, akkor akár szülésig is szoptathatsz.

Én szoptatás mellett a 4. próbálkozós hónapban estem teherbe. Vérzés miatt kellett azonnal abbahagyni a szoptatást.

Arra viszont készülj, hogy sok esetben a 12. hétre annyira megváltozik a tej íze, hogy a gyerek magától hagyja abba a szopizást.

2017. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En is szoptatas mellett lettem terhes,ugyanugy szoptattam tovabb,3-4 honapos terhes lehettem,mikor elvalasztottam,mert erzekeny lett nagyon a mellem.Nem gorcsoltem tole,semmi baja nem volt a terhessegemnek..vedonom annyit mondott,hogy az orvosok nem nagyon szoktak szeretni,igy ne reklamozzam túl..baratnom gorcsolt tole,neki egyertelmuen abba kellett hagynia.
2017. szept. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is szoptatás mellett lettem terhes. A pozitív teszt körül, a kislányom el is utasította a cicit.
2017. szept. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött össze szoptatás alatt a tesó csak miután elválasztottam. Pedig volt mensi is és peteérés is.
2017. szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20hónapig szoptattam, ebből az utolsó 5hónapban megjött rendesen a mensim. Napi 2-3szoptatás mellett lettem terhes rögtön az első próbálkozós hónapban. Amikor kiderült teljesen elhagytuk a szopit néhány nap leforgása alatt
2017. okt. 24. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!