Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leírnátok a tapasztalataitokat...

Leírnátok a tapasztalataitokat vagy a véleményeteket? Ki mit gondol?

Figyelt kérdés

januar 11-én kellett volna megjönnie.35-dik napon vagyok.fáj a cicim de elviselhetö a folyásom krémes és minimális.teszt a 33-dik nap negativ.van olyan szag amit nehezen viselek el.megszakitással voltunk együtt.

Lehet hogy terhes vagyok??


2017. jan. 15. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Milliomodik ilyen kérdés. Honnan tudjuk? Mindig lehetsz terhes, ha szexeltél. Ha pozi lesz a teszt az a biztos, a többi nem számít.
2017. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel. Tök feleslegesek ezek a kérdések, ugyanis nem látunk beléd.

Lehet, hogy későbbi fogantatás és még azért negatív, lehet, hogy csak késik és nem vagy terhes.

2017. jan. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megszakitassal lehetsz terhes. Sokan igy esnek teherbe, ez nem vedekezesi modszer ha nagyon nem akarsz anya lenni.

A szag undor ilyen koran nem jelentkezik HA a teszt negativ. HCG hormon okozza ezt is. Amig nincs a szervezetedben HCG addig nincs ilyen jellegu tunet. Ha viszont van HCG akkor a teszt pozitiv. Terhessegtol nem lehet szagundorod vagy a teszt volt rossz, csinalj masikat. Pszichesen is produkalhatsz tuneteket foleg ha a gondolatol is irtozol annak, hogy terhes legyel..

2017. jan. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló.nem volna gond a terhesség de konkrétan még nem vágtunk bele ezért csináljuk megszalitással.
2017. jan. 15. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Aaaa, ertem, ne haragudj, nem jol ertettem amit irtal! Ha sikerult, nagy kincs. Mi 10 eve probalkozunk es semmi... Legjobbakat Nektek!
2017. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!