Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés tünete lehet?

Peteérés tünete lehet?

Figyelt kérdés
Augusztus végén volt egy kis stresszes időszakom. Csak pettingelni akartunk, a barátom elment, megtörölte, de perc múlva hozzáért a hüvelyem környékéhez, amitől megijedtem mert pont a 14. napon voltam. Elszaladtam esemény utániért, de az orvos azt mondta, ennyitől nem eshetek teherbe, ne zaklassam ilyenekkel. Ettől kicsit megnyugodtam. Aztán egy neten válaszolgató nőgyógyász szintén megerősítette, hogy szerinte nincs esély terhességre. Pont ezelőtt voltam nőgyógyásznál menstruációs problémák miatt (az akkori, utolsó kettő kevés volt és feketés), aki azt mondta, jó bőséges menstruációra számítsak. Pont 28. napra meg is jött, és tényleg erős vérzésem volt. Előtte feszült a mellem, mensi alatt szép lassan elmúlt. Azóta nem érzem őket keménynek.Első 2 nap éjszakánként át is áztam, de olyan is volt hogy napközben haza kellett jönnöm, mert szintén átáztam, annyira erősen és gyorsan jött. 6-7 napig tartott. Aztán elmúlt, rá 2-3 napra szúrkálást kezdtem érezni az alhasam jobb oldalán. Most kb. 10-11. napon lehetek, még mindig érzem. Nem fáj vészesen, és nem is mindig, folyamatosan csak párszor belenyilal. Aztán ma volt ilyen fehér, darabos szerű folyásom, nem sok, csak összekolta a bugyim. Más problémám nincs.Ez ugye a peteéréshez kapcsolható, és nincs baj? (Máskor is szokott fájni menstruáció előtt a hasam, csak meglepett hogy most ilyen hamar.)
2017. szept. 14. 17:58
 1/4 A kérdező kommentje:
*Pár perc múlva. Kb. 10-15.
2017. szept. 14. 18:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Ö és akkor most neked mi is a bajod? Mert a menzeszed erősségétől kezdve a folyásod milyenségéig minden gusztustalan részletet megtudtam a kérdés viszont nem derült ki.
2017. szept. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A peteérés tünete lehet az alhasi fájdalmam? Azért részleteztem, hogy "könnyebben" kapjak választ. Elvégre egy erős menstruáció (eleve menstruáció) után már nem igazán lehetsz terhes. Csak nem tudom hova rakni, miért fáj egyből mensi után a hasam.
2017. szept. 14. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
A pettingtöl nem lehetsz terhes. A terhességnek amúgy sem tünete az alhasi görcs. A peteérést érezheted, de az is lehet, hogy mondjuk van valami kisebb gyulladásod és amiatt fáj.
2017. szept. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!