Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után 10 nappal...

Peteérés után 10 nappal hidegrázás? Volt valakinek ilyen beágyazódási tünete?

Figyelt kérdés

Tudom lerágott csont, és ezer "terhes vagyok-e" kérdés van itt, de hidegrázásról nem nagyon olvastam eddig itt.


egy hét múlva kellene megjönnie, mindig 28 napra jön meg, és most meg egy héttel hamarabb görcs és kis vér.


előző hónapban volt egy hiszteroszkópiám, lehet ez zavart be? (csak benéztek, és a sziv alaku méhem kicsit megfaragták) most annyira zavar hogy miért akar megjönni egy héttel hamarabb. mi lehet ez, ha egyébként meg jó a progeszteronom?


Attól hogy a progeszteron értéke jó a 21. napon (59) még lehet olyan hogy valakinek hamarabb leesik, igy hamarabb kezdődnek el nála a pms tünetek? Mert máskor is volt nekem ilyen, hogy hamarabb elkezdett görcsölgetni (meg pms) de ennyi vér sose jött egy héttel hamarabb, vér maximum menses előtti napon szokott lenni a vc papiron, az is inkább ilyen barna. de most egy héttel előtt vér van, ráz a hideg, és enyhén görcsölget.


tudom sok a kérdésem, de ha valaki elmagyarázná átfogóan mi lehet ez, azt megköszönném, remélem érthető voltam.



2016. jan. 15. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, ha most dőlne a vér az orrodból, azt is beágyazódásnak tudnád be? Vagy ha elvesztenéd az eszméleted?


Nem, ilyen tünetről azért nem ír senki, mert ez egy mezei vírusfertőzés lesz jó eséllyel, nem beágyazódás.

2016. jan. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezt nem lehet átfogóan elmagyarázni, mert nem robotok vagyunk, hanem emberek, mindenki másképp működik és a hidegrázásnak kismillió oka lehet (pl. a nagy semmi is), ha esetleg 7 nappal előbb jön meg a menzeszed az sem jelent semmit, előfordul, teljesen normális. Ha terhes vagy, azt most senki nem tudja megállapítani, az első kimaradt menzesz napjától tudsz tesztelni.
2016. jan. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

első, nem, nincs semmi virusfertőzésem. enyhe menses szerű görcsök vannak enyhe vér kiséretében. és mellette ráz a hideg, mint amikor meg szokott jönni.


ha nem tudsz normális választ adni, akkor inkább ne válaszolj.

2016. jan. 15. 16:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért az, hogy "megfaragták" a méhed, simán okozhatja a ciklus felborulását...

Az is elképzelhető, hogy az adott ciklusban nem volt peteérésed, ilyenkor rövidebb a ciklus (évente egyszer-kétszer minden nőnél előfordulhat ilyen, a kor előrehaladtával akár gyakrabban is).

2016. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
10 hetes kismama vagyok és az tény,hogy az elmúlt hetekben 3-4 alkalommal előfordult,hogy rázott a hideg,előtte soha. Szóval bármi lehet! 😉
2016. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tuti volt pém mert éreztrem. De nekem a progi leeses szokott hidegrazast okozni szerintem. Ha masrol lenne szo leirom majd.
2016. jan. 15. 20:45
 7/7 anonim válasza:

Kedves kérdező mi lett végül? Tudom régi kérdés de hátha figyeli valaki.

Ugyan ez a szitu nekem is. Kb egy hét menziig. Kicsi barnázás, derék fájás szurkálás stb és hidegrázás! Clostilbegytes hónap..

2023. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!