Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a baj? Volt már...

Mi lehet a baj? Volt már valakinek ilyen gondjai? Tudnátom egy pár tapasztalatot leírni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy olyan problémam van,hogy már kb 1 hónapja folyamatosan fáj a mellem. Egy pár napja meg esténként olyan görcsim vannak hogy megbolondulok már. Napközbe is szokott görcsölni de nem annyira.

Tegnap múlt el a menzeszem. Jövőhétre kaptam időpontot a nőgyógyászhoz.



2017. szept. 14. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tegnap múlt el a mensid, akkor nem valószínű, hogy terhes vagy. Azért az nem olyan gyakori általában, hogy valaki terhesen még menstruál. A mellfájdalom amúgy lehetne simán terhességi jel ettől függetlenül, nekem ez volt az első jel, hogy majd szétrobbantak a melleim (akkor még nem kezdtek el nőni), illetve nem görcseim, hanem szurka szerű fájdalmaim (kényelmetlenségeim inkább) voltak. Úgy húzódott a petefészkem, nem tudom jobban leírni. Utána jöttek az az ízlelés és szaglás megváltozása.Azért ha előfordult már nálatok olyan (te vagy párod családjában) hogy a nők terhesen menstruáltak, csinálj egy rápisilős tesztet.
2017. szept. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg nem akarlak ijesztgetni semmiképp, de akár mióma, ciszta stb is okozhat ám görcsöket, mensi mellett. De mondom, nem akarlak ijesztgetni, a nődoki jövő héten majd mindent látni fog, mert ha cisztára (stb) ha terhességre fog gyanakodni, úgyis csináltat majd UH-t.
2017. szept. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen köszönöm a gyors válaszokat! :) majf ha nem múlik pár napig akkor csinálok egy tesztet míg nem jutok el az orvoshoz. De nem hinném hogy ez lenne a dologba. Remélem nincs semmi baj. Mert rendszeresen járok orvoshoz és augusztusba is voltam és akkor nem volt gondd :)

Szeretnénk már kisbabát a Férjemmel,de nem hinném hogy az lenne a dologba.

Nekem is van hogy görcsöl meg ilyen szurkáló érzés. Sehogy nem tudok aludni csak háton fekve. De így se a legegyszerübb az alvás. És már 1 hete kb fel vagyok puffadva.

2017. szept. 14. 23:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha babát szeretnétek, akkor hajrá :-) Majd írd meg légyszi, mi volt a nődokinál ;)
2017. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tegnap voltam nőgyógyásznál hálistennek nem találtak semmi bajt:) minden a legnagyobb rendben van:) a Kisbaba se jött most össze de tovább próbálkozunk! :)
2017. szept. 22. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!