Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt már HSK vizsgálata...

Akinek volt már HSK vizsgálata, menniyre fáj? Bent kellett maradni utána a kórházban? Tényleg felfújták levegővel? Megköszönök minden információt, tapasztalatot! Előtte állok.

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Laparoszkópiára gondolsz? Vagy csak átjárhatóságira.
2010. nov. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudtommal laparoszkópia nem lesz, legalábbis a doki nem mondta. Csak ezt a kamera dolgot :(
2010. nov. 8. 14:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Méhtükrozés? Az nem vészes, megnézik a méhet belülről egy kamerával. Asszem kb 20 perces műtét, ha találnak polipot leveszik, mert az pl akadályozhatja a teherbeesést.
2010. nov. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát én is ezt hittem, ehhez képest 3 napos bent tartózkodást igényel... Nyilván nem véletlenül!
2010. nov. 8. 14:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a laparoszkópiánál fújják csak fel a hasat, nehogy elvágjanak valamit a kamerával, és korülnéznek bent. Én nem vállaltam, nagyműtétnek számít. Én inkább hycosyra megyek maszekba, ultrahangos méh, és petevezeték átjárhatóságot néznek.
2010. nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát, engem nem nagyon kérdezgettek! Ez van :)

Neked is baba miatt kell?

2010. nov. 8. 15:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is. Két éve próbálkozunk. De nekem már vannak gyermekeim, csak új párom van, tőle szeretnék.
2010. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értem! Sok sikert! Nektek is! :)

Bp-en jársz dokihoz?

2010. nov. 8. 15:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Siófokon.
2010. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem április végén csináltak laparoszkópiás műtétet. Nagyon féltem tőle. Altatásban csinálták és 1 éjszakát töltöttem bent. Valóban kellemetlen volt, de nekem az orvosom ezt javasolta, mert ennél a műtétnél, ha találnak valami rendellenességet, azt is megszüntetik. 1 év sikertelen próbálkozás után, úgy voltam vele, hogy a babáért mindent. Most 12 hetes kismami vagyok.
2010. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!