Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túli pozitív?

Időn túli pozitív?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 8. Dpo-n vagyok. Az 5-6-7 dpo-n éreztem olyan mindjárt meg fog jönni érzést és derékfájást. Ma reggel csináltam egy tesztet de nem az első hanem a harmadik pisiből (tudom az elsőből kellett volna de ugy keltem fel hogy ahh hülyd vagyok nem fogok még tesztelni mert ugysincs baba csak aztan meggondoltam magam). Teljesen negativ akarhogy neztem. Szoval most 5 oraval kesobb ujra megneztem es ha egy bizonyos szogben nezem nagyon-nagyon halvanyan mintha ott lenne a masodik csik.. sztetek van esely? Most nem akarom feleslegesen elloni az utolso tesztemet is lehet holnap is ugyanez lenne vagy teszteljek?
2017. szept. 15. 15:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Sőt javitom magam ott van az a masodik csik.. de kerdes h babat jelent? De ha a hcgt mutatja ki a masodik csik akkor hogy lehet idon tul is pozi ha nem vagyok terhes? Ezt sose ertettem
2017. szept. 15. 15:51
 2/10 anonim ***** válasza:
Időn túli csík nem számít, pláne nem ilyen meg olyan szögből nézve. Csináld reggeli vizeletből.
2017. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Muti! :) Én egyébként úgy gondolom, hogy az időn túli pozi is pozi.
2017. szept. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudon holnap reggel lehet tesztelek ujra..
2017. szept. 15. 16:28
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajna nem birom jol lefotozni ugy hogy larsszon is majd probalkozok vakussal de most nincs idom.
2017. szept. 15. 16:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom h attól, h idontuli meg nem szabad legyinteni rá! Nekem 2x lett idontul pozi, mindketszer baba miatt
2017. szept. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Én meg azt nem értem hogy miért kell állandóan idő előtt tesztelni.Ha pozitív,pozitív tök mindegy milyen szögből nézed.😕Ráadásul 5 órával később,mikor rá van írva,hogy 10 perc után már ne értékelje!Mi is babát várunk már 8 hónapja,de nem vagyok ennyire görcsös,hogy 2 csíkot beszéljek a tesztre.
2017. szept. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na jo majd ha par nap mulva teszteltem felrakom az eredmenyt.. amugy tudom hogy nem kene ido elott tesztelni de nem birtam ki.. es pl ma delelott kicsit szedelegtem. Most vagy a faradtsag miatt vagy akarmi, tenyleg szedultem picit es kivancsi lettem.
2017. szept. 15. 18:28
 9/10 A kérdező kommentje:
Megcsinaltam, teljesen negativ.
2017. szept. 16. 08:41
 10/10 A kérdező kommentje:
Terhea voltam, 11 dpon halvany pozi lett. Ugyhogy azota en is eliszem h az idon tuli is szamit. Amikor nem voltam terhes nem volt semmilyen idontuli pozitiv.
2020. aug. 31. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!