Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mi lehet egy pozitív teszt...

Irina87 kérdése:

Ez mi lehet egy pozitív teszt után 5 negatív utána ismét pozitív?

Figyelt kérdés
Julius 20 án volt meg utoljára a mensim 35 napos ciklusaim vannak általában de elég rendszertelen 20-21 napon van átlagba peteérésem agusztus 6 jöhetett össze ha van babó mert a párom külföldön dolgozik így más nagyon szóba sem jöhet.Szeptember 1 én csináltam Gabriel tesztet határozott pozitív lett utána számomra nem egyértelmű a teszt eredménye mert vagy nincs rajta második vonal vagy extra halvány.Tüneteim 1 ig intenzíven voltak szédülés hányinger fejfájás mell feszülés nagy étvágy stb aztán 3 napig semmi utána ismét most 8 án csináltam délutáni vizeletből gabriel tesztet extrahalvány lett de látható időn belül szombat reggel megin negatív.Dokinál voltam nem érzett semmit uh ra csütörtökön megyek.Ma reggel rókázásal kezdtem a napot.Van már 2 gyerekem a lányomnál is nehezen idült be a dolog de nem enyire.Már nem tudom hihetek e a tesztnek.Én nem az a fajta vagyok akinek a kimaradt menszesz után kimutatja a teszt az fix.Volt valaki hasonló helyzetbe?????Agusztus 24 én kellet volna megjönnie.Több tesztet is próbáltam

#teszt #pozitív #negatív gabriel teszt #halvány agusztus kimaradt menszi
2017. szept. 12. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Már szept 12.van a kovetkezo ovulaciod jonne.. szval ha pozitiv a teszt tenylegesen akkor baba kell legyen. De én már elmennék orvoshoz a helyedben.
2017. szept. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd kiderul az uh-on. Mar csak 2 nap. En inkabb nem tippelgetnek. Nekem pozitív lett, hol erosodott hol maradt uolyn.. nem látszott uh-n, vartak egy hetet, kozben 2 vervetel, megnézte a doktor ujra, volt petezsak, megint vart egy hetet, megnezte harmadjara is, volt szívhang. Szoval.. Uh nélkül nehez lesz.
2017. szept. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.Orvosnál voltam multhéten hétfőn ő küldött uh ra.Igen már csak 2 nap csak már anyira összezavarodtam ha egyszer pozitív akkor utána is annak kellene lennie.De kíváncsi leszek mit látnak az uh.Már nem is merek tesztet csinálni.
2017. szept. 12. 09:57
 4/5 A kérdező kommentje:
sajnos itt nem csinálnak vérből tesztet vagyis nem jellemző.
2017. szept. 12. 09:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett kérdező?
2017. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!