Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázás csakis terhesség...

Barnázás csakis terhesség jele lehet?

Figyelt kérdés

Mindig ùgy jôn meg, hogy első nap barnázás, màsodik nap vérzés. Ma van a màsodik nap, de még mindig nincs vérzés.

Reggel negatívat teszteltem. Hétfőn megyek orvoshoz, ha addig sem jön meg.


Sokat vagyok stresszes mostanàban, depresszióval és pànikrohamokkal is küzdök, bàr nem hiszem, hogy ez összefügg.


Mindig védekeztünk.


2017. szept. 16. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Inkabb progeszteron hiany, ha rendeszeres akkor nem terhesseg.
2017. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Természetesen nem. De ha neked mindig barnázással kezdődik a mensid, akkor szerinted te mindig terhes vagy?
2017. szept. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jaj, de okos megjegyzés, utolsó, hogy nem tudtad kihagyni...


Nem indult el a vérzésem 2. Nap, azaz ma. Azért kérdem.

2017. szept. 16. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Dehogy.

Sokaknak úgy jön meg, hogy csak kis barna van először. Vagy akár a végén is így van. És nemcsak egy napig. Szóval nem vagy terhes. Most jön meg, csak most nemcsak egy nap volt barnázás, ennyi.

2017. szept. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Semmi rosszat nem irt neked nemmtudom mert reagaltal igy. Nekem is egybol ez ugrott be ,h akkor minden honapban teherbeesel? Amugy enis mindig barnaztam mielott rendesen megjott de csak par orat sose tobbet. Es igyis progihianyom volt. Foleg mert peteeresem sem.volt.

Amikor teherbe estem nem volt semmi barna csak 7 hetesen rákszures után.

14+0hkm

2017. szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Progeszterongiany vagy hormonalis gond inkabb.

Szemtelenkedes helyett meg gondolkodj el azon hogy mekkora ostobasagot kerdeztel, olvasd vissza, eleve nem logikusan tetted fel raadasul butasag is.

2017. szept. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!