Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik, rengeteg fehér...

4 napja késik, rengeteg fehér folyásom van, hasam görcsöl mintha meg akarna jönni, de még sincs semmi jele. Terhesség?

Figyelt kérdés
Tesztet csináltam a nemvárt napján, ha akarom látom a második csíkot, ha meg nem akkor nem. Szerintetek holnap teszteljek még vagy várjak pár napot? Ja, és ha volt valakinek hasonló, akkor hanyadik napon lett egyértelmű pozitív? :)

2017. szept. 18. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tesztelhetsz még simán.

Két nap késés után nekem erős pozitív lett.

2017. szept. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én a kimaradás utáni második héten teszteltem. Nem volt kérdéses... :)
2017. szept. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem már tesztelhetsz! :)

Írj hogy mi lett

2017. szept. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet később volt ovud,szóval amég nem jön meg van remény. 😊
2017. szept. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap kellett volna megjojjon,de ma negativ lett a teszt,vagyis igy vagyok mint te..ha akarom latom. Szerintem csak szaradasi csik. Ird meg legyszi mi lett veled! Drukkolok.😊
2017. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csináltam ma délután...párommal mindketten látjuk..halvány csíkocska megint.próbáltam lefényképezni.vaku nélkül nem látszik, vakuval visszacsillan 😡😡😡 már nagyon bosszant.jó lenne valmi biztosat tudni.ha gépnél leszek csatolok képet..
2017. szept. 19. 19:38
 7/13 A kérdező kommentje:

[link]

szerintem reménytelen...

2017. szept. 19. 22:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia 5.valaszolo vagyok,sajnos a kepen nem latni semmit. Mintha lenne valami,de pozitivnak nem mondhato. Lehet kesobb fogant. Tuneteid vannak?
2017. szept. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sajnos ezen a képen,tényleg nem látszik!Én is akár hányszor lefotóztam a halvány tesztemet,szinte nem is látszott rajta a második csík,pedíg élőbe nagyon jól kivehető volt.

Még tesztelj,és látod hogy erősödik e!

2017. szept. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Annyi tünetem van,hogy nagyon sok fehér folyásom van. Annyi, hogy mindig azt hiszem megjött..hasam szúrkál néha meg görcsölget és ennyi...a hőm viszont fent van..holnap újabb kisérlet :)
2017. szept. 20. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!