Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napok óta tartó görcs utalhat...

Napok óta tartó görcs utalhat terhességre szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem szeretném bebeszélni magamnak, ezért nem is keresem a jeleket de ezeket egyértelműen érzem...


A múlthéten volt kb 3 napig tartó folyásom, aminek nagyon világos barna színe volt és tojásfehérje illetve krémes állag között volt valahol. Nem nagy mennyiség volt.


Szeptember 15. óta szinte minden nap görcsölök. Hasmenés szerű görcsökkel kezdődött hol erősen, hol enyhébben de nem ment a hasam és nem is ettem olyasmit. Az enyhét nem tudom pontosan hol érzem, de volt erősebb, azt az alhasam közepén éreztem. A nap bizonyos szakaiban érzem az enyhe görcsöt, nem nevezném fájdalomnak ezt, csak ha felerősödik. Tegnap reggel például arra ébredtem, hogy fáj. Ma megint érzem de nem erősen.

Közben tegnapelőtt egyszer megtöröltem magam és ilyen világossárgás-fehéres valami volt a papíron.de az utóbbi csak egyszer, nincs fertőzésem és más tünetem se. 2 nap múlva nem várom. Kicsit félek mert a júliusi menstruációm egy az egyben kimaradt, de augusztusban szépen megjött.


2017. szept. 20. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Pms tünet
2017. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Barmi lehet, terhesseg, pms, fertozes, stb. Ez a "tunet" szinte minden noi szervezeti valtozast kiserhet.
2017. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!