Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan zajlik le egy ovuláció?...

Hogyan zajlik le egy ovuláció? Amikor kezdődik milyen tünetei vannak? Erős alhasi görcs, vizelésnél erősödő fájdalom, émelygés mire utalhat? Édesség iránti erős vágy. Ez az ovu eleje vagy a vége?

Figyelt kérdés
2015. máj. 11. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt így konkrétan sajna senki nem fogja tudni neked megmondani, alhasi görcs az ok pl az nekem is szokott lenni, fogalmam sincs h előtte vagy utána de középidőben mindig van ovus fájdalmam viszont.. a vizelésnél erősödő fájdalomnak nem hiszem, hogy köze lenne az ovuhoz..Nekem olyan szokott lenni, hogy nyomás hatására kicsit fájdogál olyankor az alhasam.. Vagy te is erre gondoltál? Szerintem vezess hőgörbét, használj ovutesztet, és figyeld a nyákod ( bár ez nem mindenkinél van ). Na meg persze ezek mellett ne feledkezz meg a szeretkezés örömeiről:) Sok sikert, miharabbi babót!:)
2015. máj. 12. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, en most ebben a honapban pont ovu elött voltam dokinal, latott egy 25mmes erett tüszöt, es masnap nagyon erösen görcsölt azon az oldalon, szoval nekem az volt az ovu, amikor ugy görcsölt. Elötte nagyjabol 6 napig volt nyulos tojasfeherjes nyakom, masnaptol megszünt. Nekem az ovu napjan hanyingerem is szokott lenni, edessegre meg amugy is vagyom, szoval az nem mervado nalam. Ja, az lh teszt aznap volt pozi, amikor a dokinal is voltam, es masnap repedt meg. Remelem tudtam segiteni :)
2015. máj. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!