Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafarkfu tea a ciklus elso...

Cickafarkfu tea a ciklus elso feleben. Ez az elso honap hogy iszom. Nagsobb az esely a teherbe esesre? Okoz valamifele tuneteket?

Figyelt kérdés
A ciklusom altalabn 29 naposy idoben meg szokott jonni.

2017. szept. 21. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem semmit se segített.
2017. szept. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is erre való, én méhgyulladásra ittam.
2017. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A cickafark nőgyógyászati problémákra való. Nem tudok róla, hogy segítené a teherbeesést.
2017. szept. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Semmit nem segít a dolgon.
2017. szept. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ettől a hónaptól iszom, nekem 29 napos a ciklusom. Peteérésig iszom, utána palástfű teát fogok.
2017. szept. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolso. Igen en is igy olvastam, higy igy megosztva lehet inni harom honapig. Hat gondoltam kiprobalom. :)
2017. szept. 21. 19:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is ez az első hónap, én a ciklus rendezésére, peteérés segítésére iszom. Az elmúlt 3 hónapban nem volt peteérésem és késett is, pedig korábban teljesen pontos volt a ciklusom.

Elkezdtem teázni (2 naponta, volt hogy dupla filterrel) és pár napon belül éreztem, hogy mintha minden női szervem "bedurrant" volna, érzékenyebb lett...érezhetően történt valami. Most vagyok félidőnél, tegnap már volt petefészek szurkálásom, termékeny hüvelyi nyálkám és ma pozitív lett az ovulációs teszt. :))))) Nem tudom még, hogy meg is reped-e a tüsző, de amire ittam, hogy legyen peteérés, arra tökéletesen hatott!


Hozzáteszem, van már 3 kisfiam, és nincsen nőgyógyászati betegsége/problémám... Tehát szerintem ahol csak egy kis segítség, támogatás kell a szervezetnek, ott segíthetnek a gyógyteák, de ha valakinek tudottan endokrin vagy hormonális problémája van, az inkább ne igya, mert eléggé összezavarhatja a rendszert. Ugyanez igaz azokra, akinek a ciklusa amúgy rendben van (van peteérés és nagyjából időben meg is jön), mert ott is bezavarhat.


GYÓGYTEÁKNÁL NAGYON FONTOS, HOGY MEGÉRTSÜK: ATTÓL, HOGY NÖVÉNYEK, MÉG VAN BENNÜK HATÓANYAG! A kávé, a cannabis, a kokain is növényből van, mégis óvatosan (vagy leginkább sehogy) használjuk. :D

NEM SZABAD GYÓGYTEÁZNI ANÉLKÜL, HOGY SZÜKSÉG LENNE RÁ. Ahogy nem veszünk be egy Algopyrint, ha nem fáj semmi, sem altatót, hogy azért hátha édesebb lesz az álom...

Persze nem egy-egy csészéről, hanem a kúrákról van szó.

Ezt csak figyelmeztetésből írom, nem kioktatásból! :) Nem feltételezem, hogy te így innád...csak hátha olvassa olyan.


Szóval nekem nagyon bevált, arra, amire való! ;)

2017. szept. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mármint KÉTSZER NAPONTA!
2017. szept. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!