Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja szeptember végére?

Ki nem várja szeptember végére?

Figyelt kérdés
Nekem 28-29 naposak a ciklusaim, általában 4,max 5 napig tart. ElMÉLETILEG tegnap/ma van/volt ovum, de semmit nem észleltem most, hanem ez előtt 2-3 nappal görcsölt,feszült a hasam, és akkor voltunk csak együtt a párommal. Kíváncsian várom ki mit tapasztalt, illetve ki az,aki reménykedik velem együtt :)

2017. szept. 15. 15:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én reménykedtem,már 8 hónapja várunk babára....nekem is 28 napra szokott megjönni,késni sohasem szokott,inkább hamarabb jön meg.Most 5 napot késett.Igaz csináltam tesztet,ami negatív lett,de mivel nem jott meg reménykedtem.Végül 5 nap után megjött. Ez a legnagyobb cslódás. :( Ti mióta próbálkoztok?
2017. szept. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Hát,mi mostanra "időzítettünk". Úgyértve,hogy lefoglaltunk már a télen egy szeptemberi nyaralást,ami most lesz esedékes, és addig hébe-hóba vigyáztunk, hogy ne kelljen miatta aggódni, ha összejött volna eddig. Tehát mi innentől próbálkozunk majd igazán :)

De most pont peteérésre sikerült a légyott :D azthiszem

2017. szept. 15. 20:14
 3/21 anonim ***** válasza:

Jelen :)


Második babára várunk, már van egy 2 éves kisfiunk. Szerdán voltam dokinál, látott egy érett petét, 1-2 napra saccolta az ovut azaz elvileg mostanra. Meglátjuk, hátha sikerült :)

2017. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Hajrá :)


Én annyira nem értek ehez,fura számomra,hogy peteérés ekkor meg akkor..aztán ovuláció

Igazából fogalmam Sincs ezek alapján, hogy mostakkor mire kell időzíteni?! :D


Mert ahogy a testemet figyeltem már régóta,mindig megérzem a peteérést,van mikor szinte görnyedek, annyira szúr, feszül 1-2 napig, aztán elmúlik..

Az a bizonyos folyás pedig ez idő alatt történik, de mégsem egyértelmű nekem ez az egész folyamat

2017. szept. 15. 20:44
 5/21 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 27.-ére nem várom. Ez az 5. próbálkozós hónapunk. Kiderült, hogy inzulinrezisztenciám van, nehezíti a teherbeesést :/ Kisfiunk hormonprobléma miatt jött nehezen, úgy látszik minden terhességre kijut valami :) Napokban volt peteérésem, kétnaponta együtt tudtunk lenni. Ti milyen vitamint szedtek? Üdv: Mona
2017. szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Én megmondom őszintén nem szedek kimondottan vitamint babaváráshoz. Pezsgőtabit,meg általános vitaminokat szedek, inkább bízom a természetben.


Nekem az lehet talán probléma,hogy vékony alkat vagyok, 170 cm és 48 kg, de sehogysem tudok hízni, pedig mindent megeszünk :)

2017. szept. 16. 08:44
 7/21 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled kérdező, sajnos nekem is híznom kéne, de nem nagyon megy... 51kg 169cm. Előző terhességemnél 15kg-t híztam, de sajnos nem maratd rajtam semmi :/ És most még a diéta is.. Háát remélem fogyni azért nem fogok :/ Mona
2017. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:

Sziasztok!

Én kb. jövő hétvégére (nem) várom. Ez az első nem védekezős hónap, harmadik babát szeretnénk. Ma már egész nap érzem, hogy magasabb a hőm, de nem vagyok beteg vagy lázas. És mindenen sírhatnékom van. Ez az előző terhességnél is így volt, már nagyon korán. Úgyhogy nagyon bízok benne. Szurkolok nektek is!

2017. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én a jövő hétvégére nem,várom és remélem nem is jön!Én is tettem fel pont egy szeptemberi kérdést :D

Izgulhatunk eggyütt,és egymásért :)

2017. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Mi ma indulunk görögbe, 28-án pedig haza. Elvileg akkor kell megjönnie, de reméljük a levegőváltozás is jó hatással lesz.

Kíváncsian várom majd mindenki fejleményét :)

2017. szept. 18. 08:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!