Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várjuk együtt! Én a Dpo 4. en...

Mitzi83 kérdése:

Várjuk együtt! Én a Dpo 4. en vagyok. Ki van még így?

Figyelt kérdés

2017. szept. 22. 07:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:

Szitén 4. Dpo.

Mióta próbálkoztok?

Én pont külföldön leszek amikor nem kell megjönnie. 12dpo nagyon korán van tesztelni? Páromnak aznap van a születésnapja és szép ajándék lenne, de még soha nem teszteltem (még nem késett eddig és korábban eszembe sem jutott)

2017. szept. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 A kérdező kommentje:
Most kicsivel tobb mint egy éve. Sajnos múlt évben volt egy méhen kívüli. Amire nem számítottam nem is volt tervben azóta meg semmi. Szerintem Dpo 12. mar reggeliből tesztelhetsz. Van akinek mar Dpo 10 nél is látszik. Szorítok neked!!
2017. szept. 22. 08:16
 3/85 anonim ***** válasza:
En a Dpo 6. Napjan vagyok,4. Probalkozos honap
2017. szept. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 A kérdező kommentje:
Akkor te hamarabb megtudod😊 Mint mi. Szorítok neked is!
2017. szept. 22. 08:25
 5/85 anonim ***** válasza:
Koszonom szepen 😄 en is szoritok mindenkinek! 😊
2017. szept. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Én is szurkolok neked, nektek!

Nekünk csak harmadik próbálkozós hónap, de sajnos IR vagyok így kicsit nehezebb, mert hiába kezelt, nem mindig van peteérésem. De remélem ez sikeres lesz!

2017. szept. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
Igen, van, akinek már a 10. Dpo-n pozitív, másnak meg csak a 18.-on, ezt hajlamosak elfelejteni a korán tesztelők, aztán egyből elkeserednek. Ezt ne felejtsétek majd el! 😉
2017. szept. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én még csak a 3.dpo-n vagyok :) 2.próbálkozós hónap,de inkább teljes értékűen az első, mert az előző mensim az esküvői stressz miatt hamarabb megjött.

sz

2017. szept. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Pont moat akartam egy ilyen kérdést kiírni.

Én most 5 dpo-n vagyok. Ez az első próbálkozós hónap és tökre izgatott vagyok. Szeptember 1-jén jött meg utoljára és 17-én volt ovu. Én eddig semmi tünetet nem észlelek. Ovu napján eléggé fájt, alhasi görcseim voltak aztán másnap reggel úgy ébredtem hogy semmi nincs és azóta se. Sztetek hányadik dpo-n érdemes tesztelni. Én szeretném kivárni a 14-et vagy min. 13-at de nem tudom menni fog-e.

2017. szept. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 A kérdező kommentje:
Nekem mindig van cici fajdalom ovu után most nincs. Ez egy kicsit fura de amit semmi más. Meg ugye ilyen korán még nem is lehet.
2017. szept. 22. 13:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!