Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 29. -ra? Szurkolj...

Ki nem várja 29. -ra? Szurkoljunk együtt:D Még most járunk a harmadik próbálkozási hónapba, de már nagyon várjuk, h kismama legyek! Ki mióta próbálkozik? 25 L

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 23:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szia :) Énis feltettem az este egy ilyesmi kérdést http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. de még nekem sem válaszoltak. már kezdtem aggódni hogy senki nem lelkesedik. nekem hétvégére nem kívánatos hogy meg jöjjön de már nagyon izgulok, bár első próbálkozás így az sem gond ha nem jött még össze. remélem azért hogy sikerült :) te hogy érzed ? sikerült ? :)
2012. okt. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Igaz én 19-re nem várom, de azért szurkolok veletek együtt :) magamnak is meg nektek is :)

Mi 5 éve próbálkozunk lassan. Elég eseménydús 5 év (sok mindent kipróbáltunk, sok helyen jártunk, kis reménysugár

--> ami hamar szertefoszlott), de mindig reménykedünk azért.

Sok sikert lányok.

28L/feleség :D

2012. okt. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Sziasztok mi már több éve próbálkozunk,de ugy konkrétan 2éve nézem a peteérést stb eddig eredménytelenül.A hónap végére nem várom.Ha idén nem fogan meg az angyalka jövőre már orvoshoz fordulunk.28éves nő
2012. okt. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Szia mi nov 1re nem várjuk nekem van már 3gyermekem 2fiu egy lány mult honapban elsöre sikerült a pici szept 14 volt ovum aznap együt voltunk meg 13dikán 25 már pozit teszteltem de mult hét csütörtökön volt egy 5 hetes vetélésem most ujra probálkozunk:-)
2012. okt. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok utolso,kívánom sikerüljon!28nö
2012. okt. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én is 19-20.-ára NEM várom. Ma vagyok a 27.ciklusnapon. Eddig szépen emelkedik a hőm,ma reggelre is feljebb ment 2 tizedet. Különösebb jelet nem érzek. Ez az 5.próbálkozós hónapunk,nagyon szeretnénk,ha most összejönne. Sok sikert mindenkinek!!:)
2012. okt. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Én 24-re nem várom és ez a 4-ik próbálkozási hónap.

2-ik baba lenne.

2-naponta vagyunk rajta, főleg ovulációt figyeltem nagyon, a jeleket, a napokat. Nem hőmérőzök, nem ovutesztelek.

Nagyon izgulok!!!

29/feleség, anyuka :)

2012. okt. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Ki,hogy áll?Kinek lett pozitív teszt??

Jaaj én már nagyon izgulok:D

Irjatok ha van valami fejlemény.

2012. okt. 20. 19:41
 9/25 anonim ***** válasza:
szia4/8as vagyok egyszerüen Nika én csak 9 nap mulva tesztelek de izgulok:)
2012. okt. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Sziasztok :) Nekem már tegnap előtt, vagy legkésőbb tegnap meg kellett volna jönni, de még nem jött. mesi görcs az viszont van tegnap óta de sokkal enyhébb mint az eddigi hónapokban, hol fájdogál hol nem.
2012. okt. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!