Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pontos ciklus mellett nektek...

Pontos ciklus mellett nektek bevállt a peteérés kalkulátor? Mennyire lehet rá kalkulálni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 22. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 33 napos ciklus mindig a 19 napra irta es akkor is volt :)

Mar 4 eve hasznalom es mindig bevalt,egy ket napos elteressel persze 😊

2017. szept. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 27-28 napos ciklusom van es 12-16 nap kozott szokott lenni a oeteeresem, de altalaban 13-15 nap. Ritkan esik pont a 14. napra, amit a legtobb kalkulator kidob. Szoval nagyjabol jo, de szerintem meg pontos ciklus mellett is +-2 nappal erdemes kalkulalni.
2017. szept. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam semennyire.

Pontos 28-29 napos ciklus mellett a 22. napon volt peteérésem. Rövid luteális szakasz, kellett is progeszteront pótolni.

2017. szept. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak nagyjából. Én 2 hónapot hőmérőztem mellette és ez némileg árnyalta a képet. Igaz, hogy 30 napos volt a ciklusom, de 16 napos volt a luteálisom, azaz nem a 16. hanem a 14. napon volt peteérésem. A második hőmérőzős hónapban teherbe estem.
2017. szept. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!