Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék vagy csak simán...

Terhes lennék vagy csak simán késik a menzeszem?

Figyelt kérdés
Augusztus 25.én volt meg utoljára és általában 28-30 napok között szokott megjönni. Párommal sajnos csak a ciklus 6.9.11.és 23. napján tudtunk együttlenni. De peteérésem szeptember 8-9. e körül volt (15.16. ciklus nap). Viszont most pénteken volt 29.nap és nem jött meg, ma már a 31.nap,de semmi..viszont vannak menstruációra utaló jelek,de nem olyan erős,mint amennyire szokott..vagy már csak bemesélem magamnak,hogy terhesség. Ma csináltam tesztet,ami sajnos negatív lett. Igazság szerint ritkán előfordul,hogy csak 32.33. napon jön meg.. reggel is csinálok egy tesztet. De viszont a 23.napon is volt egy pici tojásfehérjéhez hasonló nyákom,de a hasam nem szúrt,mint ovukor..lehet 2 peteérésem volt? Szerintetek van esély a babára vagy csak "késik"?
2017. szept. 24. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Védekeztek?

Csinálj tesztet egy és két hét múlva.

2017. szept. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha Nem védekeztél akkor Igen Lehetsz Terhes .

A kivette időben nem védekezés ..

2017. szept. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt írtad hogy Sajnos negatív lett.

Szóval akkor Babát Terveztek?

2017. szept. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen tervezzük,csak sajnos a munkánk miatt keveset tudtunk együttlenni
2017. szept. 24. 16:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Van persze peteérés, de a hatodik napon is simán teherbe tudtál esni.
2017. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet?Amúgy milyen tesztet használsz?nekem a vaterás one step szinte semmit nem mutatott,ezzel egy időben a clearblue szép pozitív lett
2017. szept. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen csináltam reggel is x-epilt,de negatív..
2017. szept. 25. 19:54
 8/9 A kérdező kommentje:
megjött..35.napon
2017. okt. 2. 21:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom, biztos csalódott vagy de ne keseredj el nagyon. Talán a következő hónapban sikerül.

6os voltam

2017. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!