Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom hogy így nehéz, de...

Tudom hogy így nehéz, de lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tehát a tünetek a következők: fogamzásgátlót szedek szeptember 3.a óta (első menzesz nap) és az orvos mondta hogy az első 10 napban nem véd. A 11. napon feküdtünk le barátommal, meg azóta többször is volt szex. Szept 18-19 én volt egy kis vérzésem, ma(24) megint, mindkettő egy ‘vadabb’ szeretkezés után. Ma óta egyre többször érzem, hogy pisilnem kell, habár nem jön sok, melleim fájnak. Tesztet nem csináltam még. Elvileg a tabi szerint a hét elején-végén meg kell jönnie, ami remélem meg is történik. A tabi egyszer sem maradt ki, mindig időben beszedtem.

Köszönöm a válaszokat előre is!



2017. szept. 24. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nekem anno azt mondta a doki, első hónapot még védekezzük végig, mert két hétig szinte tuti hogy nem véd 100 százalékosan, de az első hónapot úgy ahogy van, nem garantálja. Inkább teszt, mert ha baba van, akkor ideje lenne abbahagyni a hormon-löketet számára.
2017. szept. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon remélem hogy mindez csak a tabitól van, mert 17 éves vagyok... Nekem az orvos 10 napot mondott csak, remélem nem ebből lesz probléma.
2017. szept. 25. 07:09
 3/8 anonim ***** válasza:
nem valószínű. én az 1. nap kezdtem el szedni a tablettát, azonnal hat, nem lettem terhes pedig azon kívül nem védekeztünk.
2017. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, ezek a pecsételő vérzések lehetnek a tabitól is. Ha a második hónapban is előfordul, akkor lehet, hogy érdemes lenne dokival beszélni, másik fajta tabit szedni, és akkor megszűnnek az átütő vérzések.
2017. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes, nyugi! Ha első nap kezdted, véd, hiszen a következő peteérést már gátolja.

A vizelési inger lehet sima húgyuti fertőzés is, sok szex után meg főleg érezheted, ha hajlamos vagy rá (ezért hívják a felfázást nászutas betegségnek is :D), ez ellen annyit tehetsz, hogy szex után elmész pisilni.

2017. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teszt mit mutatott? Vagy megjött?
2017. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem jött még meg, tesztet nem csináltam.. Egyébként Velgynt szedek, remélem csak ez az egész új a szervezetemnek, és most áll át...
2017. szept. 29. 07:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor vége az első csomag gyógyszernek és van a 7 napos szünet, az közben kéne megjönnie, ha nem fog, akkor érdemes tesztet ellőni. Amennyiben nem jön meg, feltétlen teszt, mert ha pozitív lenne, a köv. csomag gyógyszert már nem szabad elkezdeni szedni.
2017. szept. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!