Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan hogy uh-n érett...

Létezik olyan hogy uh-n érett tüsző látszik amit a doki úgy saccolt hogy 1-2 nap van ovuig de csak 1 héttel később volt ovuláció?

Figyelt kérdés
13-án voltam a dokinál, 13. ciklusnap. 17-18 körül szokott ovum lenni. De pont ekkor fájt a fogam, fájdalomcsillapitót szedtem pár napig, 15-én kihúzták. Nem tudom okozhatta-e de iszonyat káoszos lett a hőgörbén, nem mutatott ovulációt, de most pár napja fent van a hőm. Elképzelhető hogy az uh után 1 hétig nem volt ovum csak most? Vagy ez másik tüsző lehetett?
2017. szept. 25. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha 13-án azt mondta a dokid, hogy 1-2 nap múlva ovud és tényleg akkor volt, akkor lehet most a Baba miatt van fenn a hőd. Azóta eltelt 10-11 nap:). Elvileg 27-e körül kellene megjönnie ha jól számolom, ugye? 14-15-én egyáltalán nem volt fenn?
2017. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez a görbe. Mindenáron 12-re akarja tenni az ovut de az kizárt mert másnap voltam uh-n. 16-án felment a hőm de előző nap húzták a bölcsessègfogam, szerintem az amiatt lehetett mert utàna megint leesett...
2017. szept. 25. 20:30
 3/7 A kérdező kommentje:
2017. szept. 25. 20:30
 4/7 A kérdező kommentje:
Ovu után 13. nap szokott megjönni, de most nem tudom hogy mikor kellene... Általában 30 napos, de szerintem most ez hosszabb lesz főleg ha most volt ovuláció.
2017. szept. 25. 20:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Babát kizártnak tartod:)?
2017. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ezt a hónapot màr elengedtem... 12-én amikor behúzza az ovulaciót kizárt, utàna meg a görbe szerint nem volt pár nappal ezelőttig. Vagy a fogfájás, foghúzás, gyógyszer bezavarhat ennyire a hőgörbébe hogy nem mutat ovulaciót de volt 14-15-e körül?
2017. szept. 25. 20:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy szakértő, de úgy tudom, hogy ovulációkor felmegy a hő, előtte pedig leesHET, de ez nem mindenkinél történik meg. Én jövő hét elején tesztelnék, ha nem jön meg.
2017. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!