Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a barátnőm?

Lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
2× gumi nélkül csináltuk még májusban de időbe kivettem,azóta folyamatosan meg jön a menzesze,kb juliusba csináltunk egy terheségi tesztet de negatív lett,azt mondja hogy menzesz mellett és negatív teszt mellett és semmi terheségre utaló jelet nem tapasztal és ugye már 4 hónapos lenne esélytelen hogy terhes legyen,de én nagyon paranoiás vagyok.
2017. szept. 26. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tanultál volna biológiát, most nyugodt lehetnél. De hadd segítsek: nem terhes. Viszont ha ennyire paranoiás vagy, miért nem húztál óvszert?

Muszáj még megjegyeznem, hogy nem időbe vetted ki, hanem időben. Nem júliusba csináltátok a tesztet, hanem júliusban. Semmi baj.

2017. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még ne szexelj! Járj be suliba, legózz meg gyerekes dolgokat!
2017. szept. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nem meg jön, hanem megjön, nem terheség, hanem terhesség.


írni nem tud, de a dugás megy. gumi nélkül. pff

2017. szept. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Most biztosan nem lett az, de ha továbbra is így csináljátok, akkor az lesz. De ti tudjátok. Lehet tervezitek, csak akkor kár eleve védekezni, akkor érdemes végigcsinálni. Ja, vagy nem akartok gyereket? Akkor meg ne orosz rulettezzetek, mert ráfaraghattok!
2017. szept. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!