Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérlek kiméljetek meg a...

Kérlek kiméljetek meg a rosszmájú válaszoktól! Előváladék vagy nem?

Figyelt kérdés
Tehát, a barátomnak kezdtem el kiverni, amikor eg kis váladék szerű folyt ki, ami tudtommal előváladék és tartalmazhat spermiumot. Utána ő ujjazott meg, de előtte hozzá ért magához, de 10 perccel a váladék után. Tudom nevetséges kérdés, de kissé aggódom, hogy ettől lehetek a terhes. Sok helyen utána olvastam, de úgy éreztem inkább megkérdezem. Ez nem olyan téma, amit szivesen beszélnék meg bárkivel is. Előre is köszönöm a segitséget.

2017. szept. 27. 22:37
1 2
 1/20 anonim válasza:
70%
Van rá esély mert tartalmaz spermiumot. De ha megmosta a kezét vagy megtörölte valamiben nem hiszem.
2017. szept. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
41%
De azért szerintem biztos ami biztos (megkövezhettek mert nem értek hozzá)menj el nő gyógyászhoz vagy olyan teszt izé most nem ugrik be mi a neve
2017. szept. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
63%
Mi lesz a neve? :)
2017. szept. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
57%
Nem akarlak megijeszteni de van esélye a dolognak!Erre nagyon oda kell figyelni mert már hallottam ilyen balasetekről!Remélem a párod alaposan kezet mosott előtte, de ha nem akkor a magad megnyugtatása végett csinálj egy gyorstesztet!Remélem minden rendben lesz!!
2017. szept. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
grat, vegyel tesztet
2017. szept. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A baratom azt mondta hogy nem ugy ert magahoz es hogy teljesen szarazz volt. Plusz meg be kellet nyalaznia az ujjait is. Meg utana nezett es azt mondta ahhoz nagyon termekenynek kell lennem. Azert biztos ami biztos, a nogyogyaszhoz elszeretnek menni, es a napokban kell majd valamikor megjonnie is.
2017. szept. 28. 06:00
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Valakinek gumival is sikerül, szóval nyugi :D
2017. szept. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám hogy terhes vagy, nyugi.
2017. szept. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Nem lesz gond ha megmosta a kezét..Amugy szerintem rossz kategóriába írtad a kérdést
2017. szept. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ezért kellene mindig a nőt kielégíteni vagy kényeztetni először!!

Nem is értem miért mindig a pasihoz fognak hozza a nők...

2017. szept. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!