Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetek terhes ha a hüvelyemen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ha a hüvelyemen kívül van az előváladék?

Figyelt kérdés

Úgy értem ha nem rakta be a barátom a farkát, csak kívülről volt. Nem élvezett el rám max előváladék volt, de megnéztem utána és azt se láttam a farkán... Ugye így nincs sok esély arra hogy terhes legyek?

Szexnél mindig védekezünk, gumi nélkül soha nem volt bennem.



2017. szept. 22. 14:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
jajj de buta vagy... te jo eg.. neked szex helyett olvasgatnod kene... ur isten.. nem lehetsz terhes nagy valoszinuseggel ha nem tette be es nem folyt a bejarat kozelebe se elovaladek se sperma
2017. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a dicsérő szavakat és a választ is!
2017. szept. 22. 14:26
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
Mutass képet a puncidról.
2017. szept. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
Nem buta a kérdező, egyszerűen aggódó típus, b*zi gyerek, egyből leszólni kell a másikat. A kérdésedre meg már megválaszoltál, nem lehetsz terhes, ennyitől nem.
2017. szept. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
59%
Igen, teherbe eshetsz. En a helyedben aggódnék xD
2017. szept. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Hány éves vagy te? 12? Hogy lehet valaki ilyen ostoba?
2017. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
valszeg azért nem láttál semmit a farkán, mert a puncidba lőtt. és tudod az tág, felszívódott és valszeg terhes vagy. menj szülészetre, segítenek rajtad. ilyenkor még ingyen van az abortusz
2017. szept. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Látom itt mindenki nagyon okos, bocs hogy én nem olvasgatok minden nap ezekről a dolgokról:)) utolsó: tuti hogy oda lőtt kívűlről. Ha ez meg is történt volna, valamennyire nedves lett volna a farka. Aki meg viccelődni jön ide, az tartsa meg magának mert nem az volt a kérdésem hogy ki akar hülyeséget válaszolni:) ha meg a kérdésemet nem látják jónak egyesek: létezik a vissza vagy a kilépés ikon.:)
2017. szept. 22. 18:17
 9/17 A kérdező kommentje:
4-es köszi, te vagy az egyetlen kb. aki nem azzal jön ide hogy "XD" hanem a kérdésemre adtál választ:) tudtommal az oldal erre van, de szóljatok ha tévedek, úgysincs jobb dolga pár embernek mint másba belekötni:)
2017. szept. 22. 18:19
 10/17 A kérdező kommentje:
7- es válaszoló: szóval azért menjek abortuszra mert bent se volt a farka? Más megszakításos módszert alkalmaz aztán nem lesz terhes, ne beszéljél már hülyeséget. Ilyenért még az esemény utáni se érné meg szerintem.
2017. szept. 22. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!