Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem a menstruáció...

Teherbe eshettem a menstruáció 1 napján?

Figyelt kérdés
Férjem külföldön dolgozik . Mikor hazajött épp akkor kezdett megjönni (barnázás volt már) együtt voltunk és hát végig is ment mivel ilyenkor elvileg semmo esély. Utána estére meg is jött és totál megszokott 6 napos menstruációm volt . Már el is felejtettem de pár napja olyan -furcsán érzem magam . Hőemelkedésem van ,hányinger,melleim furcsák,elalszom napközben stb. Szóval tőlem nem megszokott dolgok. Ma beugrott a kis afférunk. Lehetséges lenne egy terhesség?? Elviekben lehetetlen nem ??? Köszönöm aki válaszol!

2017. szept. 28. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha valaki beléd élvez, akkor mindig van esély. Persze, jelen esetben kevés az esély, ha pont úgy álltak a bolygók, csillagok, ördögök, umpa-lumpák meg egyebek akkor igen, van eséyl rá. Kevés, de van.
2017. szept. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Nincs kizárva de kevés az esély. Ezer más oka is lehet a rosszul létnek. Meg ha azt mondtad azota meg is jött sztem akkor nincs baba de vegyél egy tesztet, hogy megnyugodj.
2017. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen! Pár órával később megjött. Jólvan csak megijedtem . Én is kizáratnak tartom 😊
2017. szept. 28. 18:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen beléd is élvezett?
2017. szept. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen ,igazából nem lenne tragédia a gyetek ,de elviekben lehetetlen ilyenkor nem ?
2017. szept. 28. 18:28
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Az, hogy pár órával később megjött még nem zárja ki hogy teherbe estél. Ha eltelt azóta 3 hét csinálj egy tesztet
2017. szept. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
3 hét meg nem ,várok akkor. Köszönöm a válaszokat. Nincs még gyerekünk. Én később akarok férjem már nagyon . De nekem lehetetlennek tűnik hogy teherbeestem mikor utána napokig dőlt a ver belőlem.
2017. szept. 28. 18:31
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem kizárt a terhesség. Az egy dolog, hogy ilyenkor baromi kicsi az esélye, de számtalan nő esett már teherbe a menzesze ideje alatt. Tehát nem lehetetlen, előfordulhat.

Az esetet követően 2 héttel érdemes tesztet csinálni, mivel akkor már kimutatja.

De a terhességi tünetek pedig nagyon sokszor összetéveszthetők teljesen más betegség vagy állapot tüneteivel. Tehát attól, mert furán érzed magad, még nem biztos, hogy terhes vagy.

2017. szept. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van rá esély, ha nagyon rövid ciklusaid vannak, 20 napnál is rövidebbek. Ilyenkor van a ciklus elején ovuláció.
2017. szept. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

En igy lettem terhes. 20-21napos cuklussal.


28hkm

2017. szept. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!