Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a legjobb kb. a legpont...

Melyik a legjobb kb. a legpontosabb peteérés kalkulátor?

Figyelt kérdés

2017. szept. 28. 07:47
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Egyik sem!

Ha tudni akarod, mikor van peteérésed, akkor az ébredési hőt mérd és/vagy használj tesztet. Figyeld a hüvely váladékot, a tested jelzéseit, stb.

Azt egyetlen kalkulátor se tudja, hogy milyen hosszú a luteális szakasz, hormonháztartással minden rendben van-e, stb.

2017. szept. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyet értek az elöttem szólóval. Ezt már egyszer megírtam egy másik kérdezőnek is. NINCS olyan kalkulátor ami belédlát, és tudja hogy neked éppen aktuálisan mikor van peteérésed.

Saját példa. Pl decemberben pontosan félidőben volt peteérésem. Januárban pedig produkáltam egy 40 napos anovulációs ciklust. Szerinted egy kalkulátor ezt megmondta volna nekem? Nemhinném. Még jó hogy mértem a hőmet és láttam hogy nem lesz peteérésem.

2017. szept. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyival tudsz pontosítani, hogy minél több ciklust viszel fel a naptárba, amúgy mindegyik ugyanazt tudja, ha nincs gondod, nem telt le az 1 év próbálkozós időszak, akkor nem kell foglalkozni különösebben a peteéréssel, nagyjából ciklus közepén kétnaponta legyetek együtt.
2017. szept. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem meg se a hő se a teszt nem megbízható. Legalábbis ha magamból indulok ki. Másfél évig hasznátam mind a kettőt.

28 napos ciklusnál mindig a 14 nap volt pozi az lh teszt is és a hőm is akkor ment fel. Jártam peteérés követésre. Volt hogy ovum se volt még is a hőm és a teszt is azt mutatta ,hogy van..

Így volt mikor terhes is lettem. Mentem uhra mar a 12 nap sehol semmi.. rá két naora a hőm szokás szerint felment a teszt pozi. Pedig egy 5mm tüsző sem volt :D. Semmi!! Se folyadék semmi! Rá alig 1 héte pozitívat teszteltem. Ugyanis menstruáció utáb volt peteérésem. És a hőm nem is mutatta. Úgyhogy én mar egyikben sem bízok. Legyetek együtt amikor tudtok és amikor jól esik :)

39+4 hkm

2017. szept. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kalkulátor csak azt mutatja, hogy mikor lenne elvileg a peteérésed, ha teljesen szabályosan működik a tested.

De ugye ilyen nincs. Nem mindenkinek pontosan a ciklus ugyanazon napján van.

Sőt, sokaknak nincs is, és nem is tudnak róla.

Én a hőmérőt és a tesztet sem ajánlom. A hő nagyon sok mindentől változik egyébként is. A teszt sem pontos.

Ha komolyan gondolod, akkor nőgyógyász, vérvétel, UH.

2017. szept. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden kalkulàtor àtlagszàmítàson alapul. Én hasznàlok telefonon egy appot, amiben vezetem a menstruàciómat, jelöli a peteérés idejét. Mégis közölte velem az orvosom màjusban, hogy foltos a petefészkem így minden jel arra utal, hogy nincs minden hónapban peteérésem. A foltok ugyanis az elsorvadt tüszők nyomai. Dehàt honnan is tudnà egy applikàció hogy a szervezetemben mi megy végbe.

Nincs olyan orogram, ami tudja hogy neked most hosszabb, rövidebb a luteàlis fàzisod, vagy épp hogy nem középidőben van peteérésed stb.

2017. szept. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Én is úgy jártam ahogy a 2.válaszoló!28 naposak a ciklusaim,kb.12.-14 napon van peteérésem.(ha van,mert olyan is van mikor nincs) Tehát eddig így volt.Mostanában pedig 25,26,29, legutolsó honapban meg 35 napra jott meg. :(( Ma ebből ha valaki kiszámolja hogy mikor van peteérés fizetek neki!Egyébkènt már nem foglalkozom a peteéréssel.Jelek vannak,meg érzem,hogy ezehet az,de ha rendszeresen együtt vagy a férjeddel,mit számít mikor van peteérés.
2017. szept. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A saját tested!

Amikor PÉ-m van nekem fáj, érzem. Amikor gyereket akarunk mindig sikerul elsőre. Uh én cdsk a sajat testemnek hiszek.

2017. szept. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Saját magad / tested kiismerése.

Lh teszt

Hogorbe


Kalkulator az kalkulator.. az nem tudja mikor van peteeresed. Akkor nekem mkndig 15 napon lett volna. Nem 18-19 ciklusnapon😁

2017. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!